Ольга Богомолець та інструктори НАТО навчали курсантів-прикордонників

Сьогодні на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького народний депутат, радник Президента та громадський діяч Ольга Богомолець спільно з інструкторами НАТО провела зустріч з курсантами та курси підготовки військових з надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, зокрема, під час поранень на полі бою. Навчання проводяться в рамках проекту Світового Конгресу Українців – “Захист патріотів”.

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець є ініціатором роботи даного проекту в Україні. Організатори курсу переконані, що правильне навчання курсу бійця-рятувальника, та покращені аптечки першої допомоги IFAK, допоможуть врятувати багато життів. Під час навчань курсанти отримали практичні навички із зупинки втрати крові, розблокування дихальних шляхів, рятування від пневмотораксу та методів належної евакуації поранених. Окрема увага приділяється навчанню вояків надавати допомогу з використанням будь-яких матеріалів, котрі є в їхньому розпорядженні.

У ході візиту на Хмельниччину державний та громадський діяч Ольга Богомолець також презентує громаді області концепцію Військово-медичної доктрини України, що буде ухвалена найближчим часом.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.