3 28 грудня у Хмельницькому запускають нічні тролейбуси за тарифом 6 гривень

З 28 грудня у Хмельницькому місцева влада запускає нічні тролейбуси у рамках експерименту.

Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому, який відбудеться 24 грудня.

Тролейбуси тимчасово їздитимуть до 1 травня 2016 року. За цей час чиновники повинні підрахувати, чи це “ноу-хау” не буде збитковим для бюджету.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Час нічних перевезень планується запровадити з 23.00 год. до 05.30 год. Вартість проїзду становитиме 6 гривень. Важливе нововведення експерименту – безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій пасажирів в нічний час не діятиме.

12

Загалом, перевезення у нічний час здійснюватимуть три тролейбуси за маршрутами: Завод “Катіон” – Ракове (через вул. Тернопільську, вул. Кам’янецьку, вул. Подільську, вул. Свободи, вул. Шевченка, вул. Трудову, вул. Чорновола, вул. Майборського, вул. Гарнізонну, вул. Довженка, вул. Гарнізонну, вул. Майборського, вул. Чорновола, вул. Трудову, вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Подільську, вул. Кам’янецьку, Львівське шосе, вул. Тернопільську); ВО “Алмаз” – Автостанція № 2 (через вул. Курчатова, вул. Проскурівського підпілля, вул. Кам’янецьку, вул. Подільську, вул. Свободи, вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Подільську, вул. Кам’янецьку, вул. Проскурівського підпілля, вул. Курчатова); Автостанція № 2 – Озерна (через вул. Шевченка, вул. Свободи, вул. Героїв Майдану, вул. Кам’янецьку, вул. М.Рибалка, пр. Миру, вул. П. Мирного, пр. Миру, Старокостянтинівське шосе, вул. Шевченка).

Довідка НГП. Парк КП “Хмельницькелектротранс” нараховує 115 тролейбусів. Щоденно на лінію виходить до 80 тролейбусів. Вартість проїзду становить 1,5 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. краще маршрут з катіона до темпа через весь проспекті назад пустили маршрут і вдень і вночі такий як в 21 авттбуса толку було б набагато більше

 2. Хай спочатку їх пустять, а далі будем рекомендувати, які краще…

 3. Браво, Симчишин! Якщо й надалі працюватимете заради людей – люди вас підтримають!

 4. Я чесно вражений від нашого мера. Молодець. Написав прохання йому в фейсбуці про ремонт криші, через два дні вже ремонтують.

 5. Це лише початок, до попередніх коментарів хотів би добавити, що маршрутки та 21 (22) автобуси це приватні підприємства. Тут потрібно враховувати побажання власників. Ну і хотілись би подякувати нашому меру, надзвичайно потрібна річ нічний транспорт.

 6. а за дубово забули.??? чи там люди не живуть??? туди і після 22.00 нічого не ходить

 7. Обыкновенная показуха. Толк от этого нулевой.

 8. підтримую, правильна ідея.

 9. Що заважало старому меру зайнятись питанням транспорту в нічний час ??? Поки видно що цікавляться транспортними проблемами міста, далі будем бачити …

 10. Якби ще й розкладу вони дотримувались…

 11. потрібно знати конкретний графік чи інтервал руху хоча б.

 12. Дайте міському голові час і він виправдає сподівання, я не свободівець і знаю що Симчишин людина патріот, не підкупний і щирий Українець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.