Хмельницькі перевізники через суд відвоювали здорожчення проїзду у маршрутках і автобусах

Сьогодні заступник хмельницького міського голови Андрій Капура оголосив, що тарифи на пасажирські перевезення повернулись до старих: 3 гривні за проїзд у автобусі та 3,50 за проїзд у маршрутці.

Таке зобов’язання 15 вересня виніс Хмельницький міськрайонний суд.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Позов до суду подавали підприємство ТОВ “Хмельницьке таксі”,  ТОВ “Рембудтранс”, фізичні особи-підприємці Олександр Мішин та Віталій Марцинюк.

Андрій Капура вважає рішення суду не вмотивованим. За його словами, представників міськвиконкому на вчорашньому засіданні не було, оскільки їх не повідомили про нього. Більше того, станом на сьогодні копія ухвали суду була надана лише управлінню транспорту самими перевізниками, що поспішали возити людей за більшими тарифами.

1

2

Зараз у встановлений законом термін юридичний відділ міської ради готує позов до Вінницького адміністративного апеляційного суду.

Також заступник мера наголосив, що питання тарифів буде виноситись на найближчу сесію міської ради, 23 вересня. За його словами, депутати не дадуть перевізникам залізти в кишеню 260 тисячам хмельничан.

Також слід зазначити, що економічне обґрунтування більших тарифів подали лише двоє з п’яти перевізників. Якби це зробили всі, в управлінні економіки мали б законні підстави тимчасове рішення виконкому, що було прийняте у лютому, зробити постійним.

Як писав НГП, 10 вересня виконком прийняв рішення про зниження тарифів на проїзд у міському транспорті Хмельницького на підставі зобов’язання Антимонопольного комітету.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.