У 2014 році Хмельницька облрада спалить 1,4 млн. грн на перевезення посадових осіб ради

Хмельницька обласна рада 21 лютого за результатами тендера уклала угоду з комунальним автотранспортним підприємством на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом загальною вартістю 1 млн. 420 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Тендер проведений у неконкурентний спосіб із застосуванням процедури закупівлі в одного учасника, оскільки “замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі”.

У технічних завданнях документації торгів вказано, що переможець тендера повинен надавати “необхідний транспорт та забезпечувати високоякісну організацію пасажирських перевезень посадових осіб обласної ради та її виконавчого апарату, відділів та управлінь, депутатів обласної ради”.

Серед інших вимог:  автомобільні транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці та екології, державним стандартам, мати відповідний сертифікат; стаж водіїв за спеціальністю повинен перевищувати три роки.

Для обслуговування керівництва обласної ради та її виконавчого апарату підприємство забезпечує не менш як 4-ма автомобілями представницького класу.

Для вирішення питань з боку керівництва виконавець має встановити цілодобове чергування одного автомобіля.

Для обслуговування делегацій та зустрічей високого керівництва країни, які перебувають з візитом на Хмельниччині, підприємство повинне забезпечити перевезення 3-ма мікроавтобусами з кількістю посадочних місць не менше восьми.

Загалом, протягом року планується наїздити усіма автомобілями 25 тис.  км шляху та сукупного часу експлуатації (простою) 400 годин в кожний повний місяць.

Як відомо, за останні три роки Хмельницька облрада витратила з бюджету 5,5 млн. грн на перевезення пасажирів наземним транспортом.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.