Комунальне автопідприємство відмовило у перевезенні посадовців Хмельницької ОДА

Комунальне автотранспортне підприємство обласної ради відмовилося від підписання договору з Хмельницькою облдержажміністрацією на перевезення посадовців наземним транспортом поза розкладом.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Облдержажміністрація тричі проводила цей тендер. Останній раз, згідно з законом, була застосована процедура закупівлі в одного учасника, в якій сказано, що “комунальне автотранспортне підприємство зарекомендувало себе у попередні роки як надійний перевізник, з яким замовник співпрацює більше 10 років”.

Голова комітету з конкурсних торгів Л.Бернадська (соратниця екс-губернатора Василя Ядухи – НГП) мала намір розіграти на торгах 695 тис. грн, які передбачалися виділити з держбюджету на перевезення посадовців ОДА. Для цього необхідно було орендувати 8 легкових автомобілів представницького класу (класу Е).

Розрахунок вартості послуг учасником здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 25000 км шляху та сукупного часу експлуатації  720 годин за кожен місяць з березня 2014 року до 31 грудня 2014 року включно.

Довідка НГП. У 2012-2013 роках Хмельницька ОДА витратила 1,4 млн. грн на перевезення своїх посадовців.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ага, Бернацьку тричі на день з дому додому возили. Підніміть шляхові листи тай відшкодуйте нецільові витрати за рахунок винних.

  2. Запрошуємо на зустріч з Юлією Тимошенко. 9 квітня (середа) Майдан Незалежності початок о 18:00. Час встановити справедливість.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.