Антимонопольний комітет зобов’язав скасувати підвищення проїзду в громадському транспорті Хмельницького

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Хмельницький виконком скасувати рішення про підвищення проїзду в громадському транспорті Хмельницького від 26 лютого 2015 року.

Таке рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Хмельницького АМК.

Як розповів “Незалежному громадському порталу” заступник голови віділення АМК Роман Примуш, це пов’язано з тим, що міська влада не дотрималася законних процедур зі вставновлення тарифів (не було попереднього оприлюднення проекту рішення, не проводилися громадські обговорення – НГП).

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Виконком має опрацювати нові обрахунки вартості проїзду в громадському транспорті. В якій формі це має відбуватися (чи скасувати діючі і водночас затвердити нові тарифи, чи скасувати діючі, а потім прийняти інше рішення), це прерогатива виконкому”, – пояснив “антимонопольник”.

Примуш зауважив, що нові тарифи на проїзд в обласному центрі мають з’явитися протягом двох місяців.

Як писав НГП, з 28 лютого 2015 року підвищився проїзд у громадському транспорті Хмельницького: в автобусах – з 2,5 грн до 3 грн та маршрутних таксі – з 3 грн до 3,5 грн. Тарифи на перевезення у тролейбусах міста залишилися незмінними – 1,5 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. І що далі? Чому автор не поцікавився подальшими діями міськвиконкому? Вибори на носі!!!!!!
    Встановлення тарифів на проїзд у Хмельницькому – щоразу чисте зловживання владою з меркантильною метою. Ніяк не є можливо порахувати рентабельність перевезення на маршруті, якщо не видавати білети пасажирам, а іноді і здачу “забувати” віддати. І як хочете доводьте протилежне.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.