Хмельницькому перевізнику ПМП “Купава” анулюють ліцензію за смертельне ДТП?

Хмельницькому перевізнику ПМП “Купава” можуть анулювати ліцензію на здійснення пасажирських перевезень за смертельне ДТП, яке відбулося 11 червня цього року на маршруті №9 “Лезневе-Юність”.

Фото ua.racurs.ua

Фото ua.racurs.ua

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті 8 липня на засіданні ліцензійної комісії розглянула матеріали перевірки ліцензійних умов автомобільно гоперевізника ПМП «Купава» (Хмельницький).

Перед засіданням власники транспортних засобів, які орендує ПМП «Купава» для надання послуг з перевезень пасажирів, висловили своє занепокоєння з приводу можливого рішення про анулювання ліцензії.

“Я розумію занепокоєння власників транспортних засобів, але рішення про анулювання ліцензій Укртрансінспекцією застосовується до автомобільних перевізників тільки при виявленні певних порушень під час планових або позапланових заходів контролю. Саме звернення органів прокуратури до Укртрансінпекціїза фактом ДТП 11 червня 2014 року у Хмельницькому було підставою для проведення позапланової перевірки за дотриманням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з перевезень пасажирів і вантажів, яку здійснює ПМП «Купава», – зазначив перший заступник Голови Укртрансінспекції Володимир Балін.

За його словами, даний суб’єкт господарювання, який раніше одержав ліцензію на провадженнягосподарської діяльності з перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, порушує ліцензійні умови. Такі перевізники не забезпечують надання послуг, які відповідають належному рівню безпеки та якості.

«Діяльність підприємства має здійснюватись відповідно до вимог законодавства України проавтомобільний транспорт. Перевізник зобов’язаний забезпечувати оформлення трудових відносин з персоналом автомобільного транспорту відповідно до положень трудового законодавства, контроль технічного та санітарного стану автотранспортних засобів, проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв автотранспортних засобів, а також надавати послуги з перевезення з використанням автотранспортних засобів, на які оформлено договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспортних засобів», – додав Балін.

Рішення ліцензійної комісії носить рекомендаційний характер для Голови Укртрансінспекції щодо прийняття рішення про анулювання ліцензії на перевезення. Рішення проанулювання ліцензії набирає чинності через тридцять днів з дня його прийняття. Ліцензіат протягом цього часу має право подати скаргу до експертно-апеляційної ради, також рішення про анулювання ліцензії може бути оскаржено у судовому порядку.

Довідка НГП. 11 червня в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди на місці пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Автобус №9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, який належить малому приватному підприємству “Купава” (очолює підприємство Петро Стецюк). Загалом “Купаві” належить десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

Петро Стецюк також є віце-президентом Союзу автоперевізників Хмельницької області та входить до складу хмельницької Ради Майдану.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Петро Стецюк також є віце-президентом Союзу автоперевізників Хмельницької області та входить до складу хмельницької Ради Майдану.
    То ще значить НЕДОТОРКАНИЙ!?

    • Це значає, що ніякі зміни не відбуваються. Зграя одних бандитів-хабарників-корупціонерів змінюється на іншу, а про решту громадян згадють лише коли треба отримати тимчасову підтримку. Все зведено до отримання прибутків, а то й надприбутків.

  2. це підтверджує що слід проводити люстрацію на всіх рівнях. нова держава нові люди у владі.

  3. 100%

  4. Що – переділ ресурсів і сфер впливу розпочався по-новому?

  5. В цего хапуги давно треба забрати ліцензію,на території безлад,болото поколіна,а він купляє свої буси і пхає на маршрути….Здираючи кошти з хазяїв маршруток…Туда йому дорога…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.