У Кам’янці-Подільському розраховують до 2016 року зменшити споживання газу на 80%

За три роки Кам’янець-Подільському комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» вдалося зекономити 18 млн. 986 тис. грн., які витрачаються на подальшу реконструкцію системи опалення.

Про це повідомив гендиректор КП Валерій Гордійчук, передає прес-служба міської ради.

«Таких результатів вдалося досягнути завдяки впровадженню когенераційних установок, які виробляють власну дешеву електричну енергію, а також завдяки реконструкції системи водопостачання та водовідведення, яка проводилася за кошти кредиту Світового банку. По-друге, хочу, щоб усі зрозуміли, що всі наші кроки та заходи – це єдине економічна стратегія, яка спрямована на виведення підприємства з кризи, оснащення його новими технологіями. А глобально все це робиться для того, щоб мати змогу надавати якісні безперебійні послуги  з тепло- та водопостачання, які є стратегічними для будь-якого міста», – заявив очільник підприємства.

Також у планах «Міськтепловоденергії» перевести  котельні по вул. Жукова на тверді види палива. Завдяки цьому вдасться скоротити споживання газу на 5 млн. 124 тис м³ газу в рік. У грошовому еквіваленті це становить понад 8 млн. грн.

За кошти Світового банку невдовзі буде розпочато будівництво великої котельні потужність 20 Мвт, яка розміститься по вул. Крип’якевича, 3. Завдяки заміщенню газу твердими видами палива тут вдасться зекономити понад 16 млн. грн.

«Загалом плануємо до 2016 року зменшити споживання газу на 80%. Проект по переведенню котелень на солом’яні пелети здійснюється спільно з інвесторами  – ТОВ «Українська девелоперська група», яка планує побудувати тут ще й заводи по виробництву котлів, пелетів, а також зайнятися вирощуванням енергетичних культур, таких як міскантус», – підсумував Валерій Гордійчук

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.