Прокуратура і облрада повертають розбазарені землі хмельницького аеропорту

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив клопотання прокуратури області до мешканки Хмельницького району Валентини Макарової і визнав недійсним держакт на землю площею 0,41 га (кадастровий номер 6825087300030061014), яка накладається на межі хмельницького аеропорту.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це свідчить рішення суду від 13 жовтня, що є у користуванні “Незалежного громадського порталу”.

Також Феміда визнала недійсним розпорядження голови Хмельницької РДА від 11 жовтня 2012 року №1865/12-р про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,41 га для ведення особистого селянського господарства.

З’ясовано, що 12 липня 1995 року підприємству Аеропорт-Хмельницький видано державний акт серії ХМ №000201 на право постійного користування землею площею 134,8 га, яка розташована на території Ружичанської та Розсошанської сільських рад за межами населеного пункту. Відповідне право користування вищезазначеною земельною ділянкою чи її частиною не припинялось.

“Cпірна земельна ділянка знаходиться в межах земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні КП Аеропорт-Хмельницький, що підтверджується матеріалами технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП Аеропорт-Хмельницький, виготовленими ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство”. Оцінюючи встановлене, суд приходить до висновку, що вимоги прокурора є обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню”, – зазначено у рішенні.

Нагадаємо, що у червні цього року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Головного управління Національної поліції в області і Управління Служби безпеки в області з проханням перевірити законність передачі 12 земельних ділянок у приватну власність.

Землі розташовані на території комунального підпримєства облради “Аеропорт Хмельницький”. Їхня загальна площа становить 8,74 га. Сумнівні ділянки мають цільове призначення “для ведення особистого селянського господарства” і “для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”.

Більше про спірні ділянки читайте у публікації “Хмельницький аеропорт у земельній облозі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ба, у Лариски землю забрали….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.