На Хмельниччині за дев’ять місяців інфляція становила 7% На Хмельниччині за дев’ять місяців інфляція становила 7%

На Хмельниччині за січень-вересень інфляція становила 6,9%. Як повідомляє Головне управління статистики в області, на споживчому ринку у вересні порівняно з… Далі »

Представники громади Теофіпольщини просять Президента захистити очільника району від тиску з боку голови Хмельницької ОДА Представники громади Теофіпольщини просять Президента захистити очільника району від тиску з боку голови Хмельницької ОДА

Лист підписали відомі і авторитетні люди району. «На сьогоднішній день голові Теофіпольской РДА не дають можливості нормально виконувати посадові обов’язки… Далі »

У Кам’янці-Подільському 6 військовослужбовців отримали відзнаку “Честь і шана” У Кам’янці-Подільському 6 військовослужбовців отримали відзнаку “Честь і шана”

Сьогодні під час 18 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати нагородили відзнакою міськради “Честь і шана” вісім кам’янчан. Так, за… Далі »

Приїзд міністра юстиції перенесли на початок листопада Приїзд міністра юстиції перенесли на початок листопада

Міністерство юстиції України надіслало повідомлення: «Повідомляємо, що у зв’язку з проведенням наради Президентом України 13.10.2016 року з приводу його поїздки… Далі »

Чи стане дендропарк «Поділля» черговою жертвою забудовника? Чи стане дендропарк «Поділля» черговою жертвою забудовника?

Дендропарк «Поділля» це парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні, що розташований у місті Хмельницькому (у мікрорайоні Виставка, на перехресті… Далі »

Хмельницька облрада може заборонити гасторолі особам, які публічно підтримують агресію Росію і окупацію Криму Хмельницька облрада може заборонити гасторолі особам, які публічно підтримують агресію Росію і окупацію Криму

Хмельницька обласна рада може проголосувати за заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам,… Далі »

У Хмельницькому стартує опалюваний сезон У Хмельницькому стартує опалюваний сезон

З 11 жовтня у Хмельницькому розпочинається опалюваний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин. Згідно з ним, опалюваний сезон стартує раніше “у… Далі »

ЦВК призначила перші місцеві вибори у чотирьох тергромадах Хмельниччини ЦВК призначила перші місцеві вибори у чотирьох тергромадах Хмельниччини

Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори на 18 грудня цього року у чотирьох тергромадах Хмельниччини. Про це зазначено у… Далі »

Хмельничан запрошують до участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки» Хмельничан запрошують до участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки»

З 17 жовтня розпочинається прийом проектів для участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Про це повідомляє… Далі »