ЦВК призначила перші місцеві вибори у чотирьох тергромадах Хмельниччини

Центральна виборча комісія призначила перші місцеві вибори на 18 грудня цього року у чотирьох тергромадах Хмельниччини.

Про це зазначено у постанові ЦВК від 7 жовтня №437.

Так, планується обрати депутатів Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади і чемеровецького селищного голову; депутатів Гуківської сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову; депутатів Ленковецької сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову; депутатів Судилківської сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову.

Виборчий процес перших місцевих виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів.

Як писав НГП, 28 липня депутати Хмельницької обласної ради підтримали рішення про створення двох об’єднаних територіальних громад області. Було утворено Ленковецьку сільську об’єднану територіальну громаду Шепетівського району у складі шести сільських рад і Гуківську сільську об’єднану територіальну громаду Чемеровецького району складі чотирьох сільських рад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ідеї щодо децентраліцазіїта ОСББ в принципі непогані …, але для заможного суспільства, в якому є лиш мінімальний рівень корупції. У нас же на Україні (наш класик Т.Г.Шевченко в своєму «Заповіті» писав саме так) ці ідеї, як завжди перекрутили і спотворили та використовують для того, щоб влада (і загальнодержавна, і місцева) «скинула з себе», як зобов’язання фінасувати утримання досить зношеного житла, яке якраз з їхньої вини кілька десятиріччь незалежності майже не «амортизовувалося» (не ремонтувалося тощо), так і взагалі відповідальність за це житло і забезпечення його мешканців комунальними послугами та енергоносіями. Крім викладених чинників ОСББ не можуть єфективно діяти в наших реальних умовах і через те, що постачальниками води і каналізування, тепла, газу і електроенергії та т.п. є по суті монополісти, та також через те, що інженерна інфраструктура, що їх повинна забезпечувати, в т.ч. – мережі постачання, майже зовсім не те що, не розвивалася, але необхідним чином і не ремонтувалася теж ще з радянських часів. Але є ще один дуже небезпечний для теперішніх чи майбутніх мешканців усіляких новозбудованих чи знову будующихся (якщо вони будуть добудовані?) «кварталів і кооперативів» фактор, про який більшість з цих мешканців навіть не здогадуються. А саме – структури, які насправді є іхними забудовниками (а там, з метою уникнення відповідальність, досить заплутані структури) ще до заселення створюють «свої» ОСББ, які потім будуть диктувати цим мешканцям «свої», звичайно тільки їм вигодні умови, умови оплати. В цьому ж і справжня причина т.з. “децентралізації” (просто у загальнодержавної влади немає грошей і … совісті). Так що люди, “включіть мозги” і не “ведіться”.

  2. Що робити, якщо у вашому населеному пункті проблеми з водою:

    https://www.youtube.com/watch?v=u2GE95Hff9w

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.