Лабазюк тримає готівкою 250 тис. дол. і 3,5 млн. грн Лабазюк тримає готівкою 250 тис. дол. і 3,5 млн. грн

Народний депутат (188 виборчий округ) Сергій Лабазюк задекларував готівкових коштів на суму 250 тис. дол. і 3,5 млн. грн. Відповідні… Далі »

Більше половини населення Хмельницької області мешкає в перенаселеному житлі, збудованому в 1970–1980 роках Більше половини населення Хмельницької області мешкає в перенаселеному житлі, збудованому в 1970–1980 роках

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, переважна більшість родин Хмельниччини (95%) мають окреме житло… Далі »

На громадській зупинці Хмельницького помер чоловік На громадській зупинці Хмельницького помер чоловік

Сьогодні близько 8 ранку на громадській зупинці Хмельницького (поліклініка №2) сталася раптова смерть людини. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, помер… Далі »

У Славуті відзначили річницю визволення України від німецько-нацистських загарбників урочистою ходою У Славуті відзначили річницю визволення України від німецько-нацистських загарбників урочистою ходою

28 жовтня у Славуті урочисто відзначили чергову, 72-гу, річницю визволення України від німецько-нацистських загарбників. Про це повідомляє Славутська міська рада…. Далі »

Скандальну земельну ділянку у Нетішині таки продали Скандальну земельну ділянку у Нетішині таки продали

25 жовтня відбувся аукціон з продажу земельної ділянки площею 3 га у Нетішині, навколо якої вже не один місяць точаться… Далі »