Що робити, якщо ріелтори пропонують підписати ексклюзивний договір на продаж квартири? Що робити, якщо ріелтори пропонують підписати ексклюзивний договір на продаж квартири?

Приведена нижче інформація буде корисною для продавців і покупців нерухомості у місті Хмельницькому і по усіх країні загалом. Спробуємо розповісти… Далі »

E-декларація Корнійчука: новий будинок на 385 «квадратів», 6 млн. грн. готівки та допомога по безробіттю E-декларація Корнійчука: новий будинок на 385 «квадратів», 6 млн. грн. готівки та допомога по безробіттю

Оксана Корнійчук, дружина голови Хмельницької обласної державної адміністрації, будує в Старокостянтинові новий житловий будинок загальною площею 385,8 квадратних метрів. Це… Далі »

На Хмельниччині лише 54% домогосподарств для пиття та приготування їжі використовують воду з мережі водопостачання На Хмельниччині лише 54% домогосподарств для пиття та приготування їжі використовують воду з мережі водопостачання

На Хмельниччині централізованим газопостачанням забезпечено 79% осель області, кожне сьоме домогосподарство користуються балонним газом. Водопроводом та каналізацією обладнані помешкання лише… Далі »

Декларація нардепа Мельниченка: 50 об’єктів нерухомості у 9 населених пунктах Декларація нардепа Мельниченка: 50 об’єктів нерухомості у 9 населених пунктах

Народний депутат України Володимир Мельниченко оприлюднив свою електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Вашій увазі декілька найважливіших тез:… Далі »