Вікарчук показав відео, як “побив” дідуся за Потапа і Настю Вікарчук показав відео, як “побив” дідуся за Потапа і Настю

Власник хмельницького “СВ Клуб” Віктор Вікарчук, де 21 жовтня був зірваний концерт Потапа і Насті Каменських, виклав відео, на якому… Далі »

Симчишин звільнив головного архітектора Хмельницького, який пропрацював чотири місяці Симчишин звільнив головного архітектора Хмельницького, який пропрацював чотири місяці

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин звільнив Олексія Панасюка з посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника… Далі »

У Хмельницькій області проводяться заходи щодо недопущення розповсюдження Африканської чуми свиней У Хмельницькій області проводяться заходи щодо недопущення розповсюдження Африканської чуми свиней

На території Летичова, де 19 жовтня виявлено збудник Африканської чуми свиней, розгорнуто роботу 6 ветеринарно-поліцейських постів санітарного контролю та спеціальної обробки… Далі »

На Хмельниччині недоукомплектовано 12 суддів – Чесно На Хмельниччині недоукомплектовано 12 суддів – Чесно

На Хмельниччині недоукомплектовано 12 суддів. Про це повідомляє рух “ЧЕСНО” з посиланням на інформацію Вищої кваліфікаційної комісії судів України. Зокрема, у… Далі »

Під час сутичок під “СВ Клубом” постраждало двоє поліцейських Під час сутичок під “СВ Клубом” постраждало двоє поліцейських

Під час вчорашніх сутичок під “СВ Клубом”, де мав відбутися концерт за участю Потапа і Насті Каменських, постраждало двоє поліцейських…. Далі »

З нового року хмельничани самостійно обиратимуть лікаря, у якого будуть обслуговуватись З нового року хмельничани самостійно обиратимуть лікаря, у якого будуть обслуговуватись

З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями на отримання послуг первинної медицини. Про це повідомив заступник міністра… Далі »

Версія ВО “Свобода”: вибухи під “СВ Клубом” влаштували “качки-тітушки” Версія ВО “Свобода”: вибухи під “СВ Клубом” влаштували “качки-тітушки”

Хмельницька ВО “Свобода” вважає, що за провокацією з вибуховими пакетами біля “СВ Клубу”, стоять “качки-тітушки”. Відповідний допис з’явився на офіційній сторінці… Далі »