Вікарчук показав відео, як “побив” дідуся за Потапа і Настю

Власник хмельницького “СВ Клуб” Віктор Вікарчук, де 21 жовтня був зірваний концерт Потапа і Насті Каменських, виклав відео, на якому зображено момент провокації одного з активістів.

Як видно із запису камер відеоспостереження, чоловік старшого віку, котрий тримав плакат, зблизився з бізнесменом і спиною штовхнув до протестувальників. Далі почалася кулачна бійка між Вікарчуком і активістами.

Раніше керівниця ГО “Автомайдан Хмельниччина” Вікторія Середюк заявила, що Вікарчук накинувся кулаками на одного з протестувальників старшого віку. Пізніше цієї ж версії притрималася ВО “Свобода”.

Як писав НГП, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану влаштували акцію-протест, під час якої закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. Таким чином, вони висловили незадоволення організацією концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який мав відбутися 21 жовтня в “СВ Клубі”. Однак через ці події його скасували.

Згодом власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.

“Дуже шкода за цю ситуацію. Або суспільство невиліковне, або повертаються “лихі 90-ті” зі зброєю”, – додав бізнесмен.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Типовому хмельницькому недалекому мізками баризі – варто просто заткнутись! Чи хай розкаже краще свої жарти для своїх працівників типу ” був в сша там індустрія розваг не розвинена, буду там будувати скайпарк” ))) лошок лисий)

  • Щодо даного випадка, то це не тільки досить нецивілізована, а ще і протиправна та руйнівна для іміджу України спроба “Свободи” проявитися у вигляді патриотів (інших досягнень на цій ниві у них немає) та одночасно спроба ницих людей “примазатися” до слави відомих шоуменів. Мені особисто не подобаються, як “творчість” і поведінка Потапа та Насті, так і Вікарчук як людина та бізнесмен. Але я не вважаю себе вправі застосовувати до них насилля (а там були ще і зовсім непричетні люди). Це дикість і свавілля (скажемо – “бєспрєдєл”, бо ці псевдопатріоти насправді не знають ні української мови і літератури, ні української культури взагалі). А “дідусь”, який “наїзджав” на Вікарчука, відомий провокатор, можна сказати “про фф е сс іонал”. Це він у свій час брав участь у провокації під стінами будівлі СБУ, коли загинули люди. Тоді невідомо хто міг захопити зброю і де б вона “вилізла”.

 2. а ця рижа істеричка всюди все ” бачить”. ідіоти та провокатори. Потапа не можна пускати у пристойні компанії, але влаштовувати провокації – це вже, панове свободівці, занадто. Подобається вам мутна водичка. А дідусю хтось колись ноги переламає…

 3. Чесно кажучи, після цього в СВ не піду ніколи. Я там -постійний клієнт з дитиною. Але, подивившись на власника, роблю висновок, що він – повне бидло…

 4. Треба СВ за таку позицію взагалі закрити. Саме такі, як цей бритоголовий Вікарчук перші коровай Путіну будуть вручати! Бидло!!!! Діти гинуть на війні, а він лише про бізнес і гроші думає, віддаючи в оренду приміщення московським шавкам потапу і прасті

  • На каких фронтах служили?

   • А де воно могло служити? Бурлик, Смаль – в тилу побліже к касє, а інші набіги мародерчі на передок робили в перервах між стрільбою

 5. Треба бойкот СВ робити! Жодна адекватна людина не повинна туди ходити. Нехай свій бізнес розвиває в кацапетії

 6. Ну, не зовсім конюшня… Але за такі речі я більше в СВ не піду… Мій чоловік в АТО. А цей лисий подонок гроші на Насті з Потапом заробляє. Ганьба?

 7. Це СВ і власник “БИДЛАМ”.Мав з ними неприємну ситуацію.Одним словом НАГЛЕ БИДЛО яке навіть цього не приховує

 8. тобто власник бидло, а дідусь- провокатор – герой? Люди, ви маєте клепку в голові? Зовсім не виправдовую СВ і Потапа на дух не переношу, але винні мають бути покарані з обох сторін. Отакі дідусі спровокували ситуацію під ВР і загинули молоді хлопці, одумайтесь.

  • Теж не виправдовує СВ, але скоріше за все дЕдушка, ще й надбавку до зарплати з плакатом заробив

 9. Відео ще раз підверджує, звідки ноги ростуть, купка імбіцилів даун-гуцулів просто реалізує свій бізнес проект.

 10. Відео ще раз підтверджує, що Свобода як брехала людям так і далі бреше. Знову провокації, знову брехня і дурнуватий піар – ось і все на що здатна Свобода.

  • На відео, дибілоїд бурлик питає Вікарчука чи він адекватен!!! Ні, Вікарчук був в неадекватному стані!!! Був би в адекватному, тоді поламав би руки цим виродкам, які кидали пітарди. Дідусю треба було дати пня, так, що би туфля застрягла в межбульє. Ти дивись, трутні, бидло, люмпен розпоясався. Цей Вікарчук принаймні податки в бюджет плотить,

 11. Добре що свобода гранату не кинула, так як під ВР

  • Що граната не вибухнула – то ж чиста випадковість, їм же закони не писані, або вірніше – писані , але не для них…кинули гранату під Верховною Радою і результат : свободівці і далі скачуть, а по хлопцях-захисниках і патріотах вже роковини як справили

 12. Цей “дідусь” відомий провокатор, можна сказати “про фф е сс іонал”. Це він у свій час брав участь у провокації під стінами будівлі СБУ, коли загинули люди. Тоді невідомо хто міг захопити зброю і де б вона “вилізла”.

 13. Все свободівське, то бидло та професійні провокатори. Є певна групка осіб в області які і колотять: Сабій, Симчишин, Смаль та інші халуйочки. Їм місце лише на параші, звчичайно за колючим дротом.

 14. ПРОСТІТУТКА ВІКТОРІЯ СЕРЕДЮК ТИ ЩЕ БУДЕШ КРОВЮ ОБЛИВАТИСЬ ЗА ПРОВОКАЦІЮ. ТВОЇ ДІТИ ВІКТОРІЄ БУДУТЬ ВИКРЕВЛЕНІ ЗА ТЕ ЩО ТИ БРЕШЕШЬ А ТИ СУКО ВІКТОРІЄ БУДЕШ ГНИТИ НА СВОЇЙ РОЗМАХАНІЙ ПИ,ЗДІ !

  • Тю, те ж мені проститутку знайшов, на таку в голодний рік за мішок муки – не вилізеш

   • ТА ХТО БИ НА ТАКУ ГИДОТУ ЯК ВІКТОРІЯ ЛІЗ, ЦЯ ВІКТОРІЯ ГОДИТЬСЯ ДЛЯ РОБОТИ НА ТРАСІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.