Вікарчук відмовився блокувати сесію міськради

Власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук, розважальний заклад якого опинився у центрі сутичок активістів, політиків і правоохоронців, заявив про відмову блокувати сесію Хмельницької міськради 26 жовтня.

Про це зазначено у відеозверненні підприємця.

“На жаль, не домовилися із жодним депутатом про внесення до порядку денного сесії питання про відставку заступника міського голови Володимира Гончарука і керівника управління культури Артема Ромасюкова. Тому наша акція (під будівлею міськради – НГП) немає ніякого змісту”, – вважає він.

За відомостями Вікарчука, якщо би він вивів людей під міську раду, то могли бути провокації.

“Я не можу ризикувати своїми працівниками. Зараз наші юристи готують судові позови про нанесення матеріальних і моральних збитків закладу”, – зауважив власник “СВ Клубу”.

Як писав НГП, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану влаштували акцію-протест, під час якої закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. Таким чином, вони висловили незадоволення організацією концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який мав відбутися 21 жовтня в “СВ Клубі”. Однак через ці події його скасували.

Згодом власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.

“Дуже шкода за цю ситуацію. Або суспільство невиліковне, або повертаються “лихі 90-ті” зі зброєю”, – додав бізнесмен.

Більше на цю тему читайте у публікації “Гастролі, що лишилися на афіші. Післямова“.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Ха-ха тріпло

 2. Сам він з 90-х і риторика його теж. Колаборант кремля

  • Цікаво, а за чиї гроші ти це пишеш? Чи просто … нерозумний?

   • А ви за чиї гроші пишите. Чи ви є вікарчук

    • Коли я це прочитав то щиро засміявся. Ні я просто “приколююсь” з таких “свідомих” як ви. Але (кацапською) – в каждой шутке доля правды.

     • Уточнюю: Крім пенсії зараз (криза) у мене доходів немає. Та і в СВ я ні разу не був. Просто мені дуже не подобається як сучасні псевдопатріоти руйнують Україну, для становлення якої я дещо доклав (трошки більше ніж пересічний українець і значно більше, я впевнений ніж ви). І ще мені дуже неподобаються: насилля, огульні звинувачення та т.п.

 3. Він сволота! Він грозився блокувати міську раду (а значить паралізувати роботу всього міста) своїми найманими співробітниками. Зрозуміло, що хто не вийде – буде без роботи або без зарплати. Ви розумієте, що пан Вікарчук збирався підвести своїх найманих працівників, які за трудовим договором не зобов’язані брати участь у політичних акціях, під статті Кримінального Кодексу України.

  Привів би він своїх наймитів під міську раду, заблокував би ними міськраду, повів би на штурм? А він не усвідомлює, що в цьому випадку в місто будуть введені сили Національної гвардії? А він не усвідомлює, що прийдуть ті самі провокатори, що були під СВ чи під СБУ в часи Євромайдану і жбурнуть коктейлі? Кому це треба? І чи він буде платити адвокатам своїх вже екс-підлеглих, яких звинувачуватимуть у масових заворушеннях і перешкоді роботи адміністративних установ? Скотина, яка зайнялася політикою.

  Зато він гарно матюкається, обзиває людей і гонить на міську раду, Симчишина, Свободу, ПС, сотню разів в голос повторює слово “Москаль”, весь такий бандерівець ряжений і хвалений. Яке він має право обзивати людей, і чому він ні слова не сказав про Середюк і За конкретні справи, га? На чиїй він стороні? І чому він завчасно не відмовив у приміщенні організаторам концерту? А дочекався, коли прийшли агресивні активісти? Хтось же йому дупу прикриває, що він такий рішучий!

  І до співробітників СВ. Не ведіться на ці політичні ігрища – дорого обійдеться. Робота в місті є. Якщо що – пишите скарги в Державну інспекцію праці, поліцію, прокуратуру або подаєте в суд (попередньо зібравши всі докази порушення ваших прав).

  • То бандерівець, то колаборант Кремля… Вы или трусы оденьте, или крестик снимите.

  • А як же чиновники і депутати взяли участь у політичній брудній акції? Вони себе не підвели під кримінальний кодекс? Тільки Вікарчук?

   • Мають право в неробочий час

    • Ст. 10 зу “про державну службу” забороняє!!!!

     • посадові особи органів місцевого самоврядування керуються зовсім іншим законом “Про службу в органах місцевого самоврядування”. Норми Закону про Державну службу на них не поширюються.

   • До чого тут чиновники?

    Виходить сто-двісті людей протестувати проти постійного вімкнення гарячої води, за яку вони справно платять. До них приєднується 10 найманих тітушок, які вчиняють брудну провокацію в самий розпал протесту. Люди в стані ейфорії і збурення підхоплюють їх дії і починають робити те саме. Тітушки, яких найняли ті, проти кого протестують люди, відходять. Тим часом починаються сутички між поліцією і протестувальниками, самі розігріті в стані афекту палять сміттєві баки, бють вітрини і авто. Починаються арешти. ЗМІ починають писати про неподобства маргіналів, які вийшли на акцію протестувати проти якоїсь системи і що їх організувала така-то партія, яку наче фінансує якийсь там дуже крутий магнат, який десь там переховується в Нікарагуа чи в Лесото і керує світом, маючи вплив на уряди різних країн. В суспільства, яке “хаває” ЗМІ і просвітлюється за допомогою телевізора, формується громадська думка, що протестувальники – це хулігани, у партії падають рейтинги (і від цього виграють її конкуренти, до якої належить власник місцевого водоканалу), протестувальників розганяють. Воду, за яку оплатили люди, не вмикають.

  • Seppo ILMARINEN: Щодо працівників СВ то я впевнений, що вони не “ведуться на політику”, а просто хочуть гроші заробляти, що було защо поїсти, вдітися та т.п. А провокуєтє їх “до політики” своїми призивами через політику кинути роботу якраз ви.

 4. Я думаю тут все набагато простіше: сіли з мером поговорили і все розібрали.
  З тої акції було б з як з козла молока.

 5. Вікарчука залякали. Зараз такі методи роботи. Шоб всі боялись.

  • То він сцикун?

   • Он не сцыкун, вообще дыбилов не боится, и если надо то прямо в морду быдлу надает, как возле СВ.

   • Та ні, я думаю, що сцикун ти, бо не говориш Вікарчуку це в очі, а ховаєшься під псевдо. А щодо Вікарчука, чи Потапа з Настею, то вони мені ніколи не подобалися, але рекламу їм тепер зробили (кілька днів Інтернет “гуде”, буцімто інших набагато серйозніших проблем у місті чи в Україні немає). А Вікарчук, я думаю, просто зважив все і одумався.

 6. Емоції зійшли, переміг здоровий глузд. Все правильно. Але бачу є частинка подстрекателей, які б тільки якусь двіжуху побачити.

 7. А що так жоден обранець з міських депутатів не підтримав Пана з СВ? а як же син Коліщака??? Вони ж зі старим Коліщаком такі друзі !!!!!! ЧИ пройшла любов

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.