Власник “СВ” Вікарчук: я скасував концерт Насті і Потапа. І після цього заведена юрба почала “каруселі”

Власник розважального закладу “СВ Клуб” Віктор Вікарчук в екслюзивному коментарі “Незалежному громадському порталу” розповів свою версію подробиць акції-протест, направленої проти ювілейного концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”.

“За годину до офіційного початку концерту Потапа і Насті, близько 19.00 я, як надавач приміщення, прийняв рішення його скасувати. Цю інформацію вирішив донести мітингувальникам, котрі зібрались біля нашого закладу. Серед присутніх я впізнав двох депутатів міської і двох з обласної рад. В якийсь момент ззаду мене підійшов чоловік і штовхнув до юрби. Далі вони почали мене бити. Потім я відштовхнув цього чоловіка. Виходить, що люди прийшли зовсім не проти Потапа і Насті – їм було всеодно, чи буде концерт. Наскільки вдалося з’ясувати, ця акція була проплачена і так звані протестувальники мали стояти під “СВ” до 10 вечора”, – сказав він.

За його даними, заведені люди почали кидати у приміщення вибухова пакети, розливати кров.

“В цей момент зі скайпарку (розташований у будівлі “СВ” – НГП) виходили діти з батьками… Все це летіло у їхній бік. Просто якийсь жах, справжнісіньке варварство!” – вважає Вакарчук.

Бізнесмен вважає, що влада мала всі важелі впливу, аби заборонити проведення цього концерту. Проте вчорашнє рішення Хмельницької облради про заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями досі не підписано.

Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.

“Дуже шкода за цю ситуацію. Або суспільство невиліковне, або повертаються “лихі 90-ті” зі зброєю”, – додав бізнесмен.

Що стосується скасування концерту, то відповідальність узяли організатори. Вікарчук зауважив, що на концерт було реалізовано до 400 квитків.

Як писав НГП, учасники акції-протест закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 43

 1. Натянути око Середюк на зад Бурлика! От тоді буде повний ніштяк!

 2. Патап і Настя зганьбилися на все життя, і Вікарчук теж. Бо справи говорять краще за слова. Маємо стерегти наших дітей від любителів руского миру. Хай забираються геть ганебники артисти.

  • А ТИ ПИЗ,ДУЙ НА СВОЮ ГАЛІЦІЮ ТАМ БУДЕШ МАТИ ЛЬВІВСЬЬЬЬЬКИЙ МУСОРНИ МИР, ГРЕКОКАТОЛИЦЬКИЙ ОБІСРАНИЙ МИР !

 3. Це дійсно едіотізм якийсь .Хворі люди. Маразм дужає.І ми хоче у бути Європейскою країною.Покажіть де в Європі таке можливо? От якби так бігли коли їх на землю депутати ті ж самі намахують ,або бюджет деребанять .Чого ж не біжать під міську або обласну раду спитати чого в місті,такий беспрєдєл з видачею землі воїнам АТО(яка безглузда назва скоріше-учасникам війни) робиться.А ні ,з такого приводу вони пітарди кидати не підуть!

 4. Цілком правильна позиція громадськості. Таке враження, що Хмельницький розсадник ватанізму… сподіваюсь глибоко помиляюсь.

  • Ви, пне Романе, немісцевий, тому для Вас може бути відкриттям, що більшість корінних хмельничан говорять і думають “непатріотично”. Але це їх право, і на Вам, приїзжому, ставити на них клеймо

  • Какой патриотический пан.

  • ДА МИ ХМЕЛЬНИЧАНИ ТВЕРДОЛОБІ МИ ВАТИ ! СЛАВА БОГУ ЩО МИ ХМЕЛЬНИЧАНИ НЕ ЛЬВІВСЬКИЙ ГРЕКОКАТОЛИЦЬКИЙ МУСОРНИЙ СМОРІД !

 5. Хмельницький молодці, зреагували вчасно!
  Таких потрібно в чорний список, і виганяти в Росію, там їм і місце!
  Не розумію як вони ще Україні знаходяться після стількох проколів

  • Да-да-да. Свободу пида…. Альтернативно сексуальным.

  • ІННА ТИ ЩО РОБИШ В ТВЕРДОЛОБОМУ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ? А НУ ПИЗ,ДУЙ ДО СЕБЕ НА СМЕРДЮЧУ ГАЛІЦІЮ І ЖЕРИ ТАМ ЛЬВІВСЬКІ КАКАШКИ !

 6. Бізнес на крові. Хто цього не розумію то дякуйте Богу за це. Отже вас війна не торкнулась і ваші рідні живі та здорові. Щоб ви казали якби повплій приїхала у філармонії виступати або ще гірше кобзон? Ці нічим не відрізняються..
  Усім хто витратив свій час, проявив свою позицію та бореться на усіх “фронтах” – респект. Так тримати.

 7. Цьому Вікарчуку концерт треба було не організовувати або скасувати ще кілька днів раніше і небуло б акції протесту, і всім відвідувачам СВ було б комфортно. Організатори концерту мали б враховувати, що проводячи заходи з артистами які гастролюють по ДЕРЖАВІ АГРЕСОРУ будуть протести!!! Є люди принципові, які відстоюють гідність, які втратили близких через “руський мір” і яким не головне “павісілітса” . А артисти наші мають розуміти, що на них відповідальність більша як на звичайному громадянину. Вони публічні і пропогандою чогось і т. д. можуть нанести шкоду суспільству.

 8. Революція Гідності, за логікою процесу всіх революцій, підняла на поверхню весь людський донний осад. Це золотий час для соціального ліфту різним бикуватим та безталанним, але впертим та хитрим невігласам та злидням. Адже рогулі не здатні створювати – вони об’єднуються лише щоб за 100 гривень/година розсварити, відібрати, не дати, заборонити, засудити, обпаскудити, зламати, розбити, побити, вигнати, проскандувати гасла та обісрати все навколо. Бо бидло – воно тому і бидло, що бидло. Воно нічого не вміє і тому не знає куди подіти себе та свій час. І найшвидше та найякісніше бидло опановує лише найбрутальніші та найогидніші засоби брудної політики – маніпулювання жертвами війни, їхніми родинами, болем народу та іншими бідами, коренем яких зазвичай і є оце саме бидло, бо бидло цим живиться і не хоче втрачати такої халяви.

 9. Партiя свобода гандони, було ж сказано що концерт вiдмiнено, вони дебiли мусiли провести акцiю бо бабло треба повернути закажчикам у….бланам

  • Хуєбло, а не бабло. Якби Свобода пішла б – Вікарчук змінив би своє рішення і концерт відбувся б.

 10. Вакарчук Тобi пiдтримка.

 11. Якщо забороняти чи позбавляти, то на загальнодержавному рівні! А так тільки розколювати суспільство, чому пару гр-н із свободи, має диктувати більшості на які концерти ходити, і якого виконавця слухати? неправильно все це, і виклакиє незадоволення у більшості….. Але ж психічно здорові і адекватні люди не підуть з димовими шашками чи з ін. засобами зривати концерт якихось “скоморох”.

  • Психічно здорові люди не підуть на концерт артистів які виступають в країні яка влаштувала у нас війну і окупувала частини території. ( я підтримую позицію активістів хоч сам не брав участі в цій акції протесту)

   • Ми так дуже далеко можемо зайти. Давайте все ж таки визначатись – в нас демократія чи ні? Якщо є законодавчо затверджена заборона – концерт не проводиться. А влаштовувати бійки і шкодити майно – неправильно. Так скоро і до заборони російської мови дійде. Чим Свобода тоді краще Януковича, якщо активісти проти свободи думки? І не треба прикриватись війною, в мене багато знайомих повернулись з АТО, психологічно поламані, ненавидять і Свободу, і “патріотів”, і Порошенка. І їм начхати на Потапа і Настю.

   • Психічно здорові люди взагалі не слідкують за політикою, а займаються своїми справами, дітьми, роботою, сім’єю та саморозвитком. Бо політика в нас давно стала кар’єрним знаряддям уєбанів, тому деколи таки доводиться озиратися на політику, щоб не дати цим уєбанам повністю вилізти нам на голову.

   • Слышал уже такое. Только психоздровые по – ходу десять раз переобуваются. Хрен уследишь за их зигзагами.

   • ромцю, войну влаштували грекокатолицькі смердюхи з галіції

 12. Свободівці палку перегнули! Акція потрібна і вистачилоб їхнього блокування в середені закладу, навіщо свободівці підпалили фаєра та самі кидали пітарди, мені не зрозуміло. А зараз свобода нагло і ценічно бреше, розказуючи байки про якихось провокаторів, самі всрались! Міський голова симчишен мае засудити агресивні дії своїх однопартійців, якщо він чесна, порядна людина!

  • Панове патріоти. Поважайте хоча-б власну мову, ну смішно ж, їй-богу, з таких захисників.

 13. Дивимося відео за 2014 рік (рік початку АТО) з Настею і Потапом: https://www.youtube.com/watch?v=xXnzyYlIjoY

 14. АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ, 1941 РІК:
  “На жаль, навіть з поверхової обсервації нашого національного життя конечно доходиться до висновків,що є в душі Українця глибока й сильна воля мати свою державу, та попри ту волю знайдеться , може, рівносильна і глибока воля , щоб та держава була конечно такою, якою хоче її мати чи ПАРТІЯ, чи КЛІКА, чи ГРУПА, чи навіть одиниця.
  Бо як же пояснити те фатальне ділення поміж собою, ті спори, роздори, сварні,ту партійність, яка нищить кожну національну справу?!
  Як пояснити психіку таких численних гарячих патріотів, яких праця має визначний РУЇННИЙ характер?! “

  • Шо ти цитуєш ? шебтицький грекокатолицький фашист. міщук пиз.дуй на свою смердючу галіцію, мусор львівський поприбирай

 15. Від себе : Вікарчук звичайно вляпався-жадність фраєра згубила. Але ж міська влада, мер могли раніше до продажу квитків найти спосіб зупинити цю дурнувату затію з музикантами ” чєво ізволітє”. Не схотіли по тихому?
  Я думаю що ті діти , які купили квитки на Н і П після сьогоднішнього ” уроку патріотизму” навряд чи стануть більшими патріотами своєї країни.
  Та чи над цим замислювались з обох сторін конфлікту? Навряд чи. В кожного свої захцянки і завдання.

  • Біомусор, молодий непотріб, граючись у специфічний “патріотизм” під керівницьтвом нікчемних трутнів-мразюк ось кто такі ці сволотівці.

  • Міщук Алім, а як міська влада може диктувати умови приватному закладу? Може ще вказувати вам що їсти і пити?

  • МІЩУК ТВОЄ МІСЦЕ НА СМЕРДЮЧІЙ ГАЛІЦІЇ. ЙДИ МУСОР ЗІ ЛЬВОВА ГРИЗИ !

 16. АЛІМ ТИ МУДАК!!!

 17. Чому Вiкарчук не ставить питання Герезi, Середюк – це ж його людина?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.