На Хмельниччині заборонено гастролі осіб, які підтримують сепаратизм – рішення облради

Депутати Хмельницької обласної ради проголосували за заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Фото Віталія Тараненка

Фото НГП

Сьогодні таке рішення підтримала більшість обранців на черговій сесії облради.

Заборона стосуватиметься трьох категорій громадян:

– осіб, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади в Україні, зміни меж території або державного кордону України, підбурюють сепаратистські настрої, всебічно схвалюють тероризм на території України;

– осіб, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, визнавши при цьому наявність незаконного виняткового контролю держави – агресора Російської Федерації над окупованими територіями;

– осіб, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, при цьому публічно не підтримують винятковий суверенітет України над окупованими територіями.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та постійну комісію обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Який механізм виконання цього рішення?

  2. Молодці, давно треба було!

  3. Душа радіє за такі рішення.

  4. Угоду може заключити тiльки обласна рада,до сьогоднI так було!

  5. А радио трендит – “заборонено забороняти. Демократия це…”

  6. Дикість. Навіть у нацисткі часи (в т.ч. – під час ІІ-ої світової війни) славетній Дітріх після участі у голівудських, британських і французьких фільмах (під час цих зйомок вона в інтерв’ю критикувала Гітлєра та його кліку) не забороняли виступати у Німетчині , а навпаки, запрошували, а в СРСР неодноразово виступав любимий дерижер Гітлєра (я вже не кажу про фільми з Марією Рокк).

  7. Я так розумію, тепер той, хто виступає в Росії, автоматично підтримує сепаратизм. Інакше як ідіотизмом назвати це важко. Наприклад, наші найсильніші тенсистки Леся Цуренко та Еліна Світоліна на цьому тижні виступали у Москві на “Кубку Кремля”. Отже за збірну їм тепер не можна виступати, вони ж “сепарки”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.