Після провалу концерту у Хмельницькому Потап і Настя вирішили не ризикувати з гастролями у Західній Україні

Організатори ювілейного туру “Золоті кити” Потапа і Насті Каменських скасували концерт в Івано-Франківську, який планувався на 22 жовтня.

Таке повідомлення розміщене на офіційній сторінці зірок шоу-бізнесу у “Фейсбуці”.

Квитки обіцяють повернути за місцем їхньої купівлі.

Сам Потап поки офіційно не коментує події довкола скасування двох концертів у Хмельницькому та Івано-Франківську. Лише зробив репост інформації з “РБК-Україна” про зрив гастролів активістами у Хмельницькому.

“Незалежний громадський портал” зв’язався з організаторами туру “Золоті кити”, які запевнили, що найближчого понеділка заявлять про узгоджену позицію щодо зірваного концерту у Хмельницькому.

Як писав НГП, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану влаштували акцію-протест, під час якої закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. Таким чином, вони висловили незадоволення організацією концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який мав відбутися 21 жовтня в “СВ Клубі”. Однак через ці події його скасували.

Згодом власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Портале, а що інших новин немає??? То гонитва “за сенсацію”? Чи ми знову кимось проплачені?

 2. Реально вже задовбали цим Потапом і Нестею. Оскома за останні 2 дні. Ригати хочеться.

 3. националисты – анонисты они же – педерасты

 4. Дивимося відео. Українці не прогинаються. А хто ці тепер? Відео з 2014 року. Початок АТО. https://www.youtube.com/watch?v=xXnzyYlIjoY

 5. “Активісти..” Теперь это так называется? Европа средних веков и Гитлера.

 6. Щодо даного випадка, то це не тільки досить нецивілізована, а ще і протиправна та руйнівна для іміджу України спроба “Свободи” проявитися у вигляді патриотів (інших досягнень на цій ниві у них немає) та одночасно спроба ницих людей “примазатися” до слави відомих шоуменів. Мені особисто не подобаються, як “творчість” і поведінка Потапа та Насті, так і Вікарчук як людина та бізнесмен. Але я не вважаю себе вправі застосовувати до них насилля (а там були ще і зовсім непричетні люди). Це дикість і свавілля (скажемо – “бєспрєдєл”, бо ці псевдопатріоти насправді не знають ні української мови і літератури, ні української культури взагалі). А “дідусь”, який “наїзджав” на Вікарчука, відомий провокатор, можна сказати “про фф е сс іонал”. Це він у свій час брав участь у провокації під стінами будівлі СБУ, коли загинули люди. Тоді невідомо хто міг захопити зброю і де б вона “вилізла”.

  • Повністю з Вами згідний. Коли вже люди почнуть думати власними мізками? Нікому з “братви”, яка розкачувала натовп, навіть в голову не прийшло, що в приміщенні перебуває багато людей, які ЖОДНОГО стосунку до концерту не мають. Можна висловлювати свій протест, не вдаючись до екстремізму. Шановні коментатори, коли вже до вас дійте, що патріотизм – це не фарбу розливати і голосно кричати “ганьба”? Багато волонтерів щодня докладають неймовірних зусиль, намагаючись хоч трохи полегшити побут наших хлопців, при цьому ніхто з них не потребує жодного піару, бо це смішно, ба навіть гидко!!!!! А вам, шановні протестувальники, бажаю одного – спрямуйте свою шалену енергію на добру справу, і спробуйте хоч трохи часу обійтись без пильної уваги ЗМІ!!!

   • Розумно розтлумачено. Але цим анархістам нажаль немає чим думати над розумними думками. Вони отримали владу в місті, але так і не зрозуміли, що тепер самі відповідальні за порядок в нашому домі. Поведінка свободівців в позаробочмй час це те саме, що і під час роботи. Тому, що у них ненормований робочий час і їх посади зобовязують їх бути на службі хмельничан цілодобово.
    Ганьба таким активістам, яких людии бояться. А такі дії дійсно лякають.

 7. Знаєте чому розпочалася війна? Бо півкраїни, а собливо Донбас слухав отаких от Потапів, дивився тупі пропагандивні російські серіали, ненавидів гейРопу і кричав “Путін введи войска”. Згадайте що Путін казав: Русскій мир закінчується там де русский язик.
  Тому будь-яка акція патріотів проти тих хто за Русский мир – правильна і потрібна.
  Люди я нагадую вам в країні війна. Тисячі воїнів загинули, десятки тисяч поранених. Знищені десятки міст і сіл. А ви тут обурюєтеся, що патріоти з різних партій щось там заляпали кров’ю?
  З таким підходом не здивуюся, коли на майдан і місті вийде частина дурнів і будуть кричати Путін введи войска.

  • Ви хворий на “синдром меньшовартості”. Якраз у вас психика лабільна і піддається на приховану пропаганду, яка “вступає в резонанс” з самими ницими властивостями вашої душі (шовінізм і т.п.), І тому ви не здатні зрозуміти (совісті, знань і розуму невистачає), що т.з. війна (вона ж не визнана українським урядом офіційно) і руйнування України, як держави, так і суспільства, якраз через таких як ви.

  • Війна почалась бо Росії треба було унеможливити розробку Юзівского родовища сланцевого газу та Керченського на Чорноморському шельфі. А також знівілювати українську ГТС. А тому війна б почалась не залежно від того хто там щось слухав і на якій мові говорив. Це байки як для рашвати так і для вишивати.

   • хрень. якби українці ватного розливу не кричали “Путін введи войска”, ніколи б війни не було, а якби путіняка пішов, то ще на Ізварино, Довжанському получив би би по самими зубам так, що вернувся б додому в Пітер.

    • Угу. А хто б дав? Ти сам був в 2014 на нулі? Ти бачив що там робилось і хто там стояв? Ти знаєш чому Славянськ не зачистили? Бо не було кому. Бо тих що були в облозі біло більше ніж тих хто окружав. Не мели лозунги як правди не знаєш.

   • Злому Хмельничанину і Анонімному, який тому відповідав: Частково згоден зі згаданим Злим стосовно реальних причин цієї «війни», але це не все і навіть, не головне. Головне, на мій погляд, у тому, що Заходу, а може і не тільки Заходу (Китаю ?…) треба було послабити, або (max) взагалі зруйнувати, і Росію, і Україну (до розпаду СРСР Україна за ВНП була 5-ою в Європі), або їх можливий тоді союз, як економічних і геополітичних конкурентів (в цьому також полягала головна причина того, що вони «допомогли» Україні стати незалежною). А наші псевдопатріоти дали видимий привід цієй війні – Я добре пам’ятаю (бачив своїми очима), як 18.02.2014р. (тобто ще до захоплення Росією Криму і до початку заворушень в Донбасі) по центру нашого місту під прапором «Свободи» йшла колона біснуватих людей, яка хором викрикувала: «Москалів на палі» і т.п. Згадайте, що після настання незалежності на Україні (Т.Г.Шевченко в своєму славнозвісному «Заповіті» писав саме так – «…на Вкраїні милій…») були зруйновані підприємства і цілі гаузі: турбоатомна, авіаційнобудівна, титаномагнеієва, ракетнобудівна (в т.ч. київські і харківські підприємства з виробництва систем управління), суднобудівна (в т.ч. і військових кораблів) тощо, яки б могли скласти кокуренцію на світовому рівні. І це руйнування тільки посилилося після т.з. «революції гідності». А такі псевдопатріоти, як «Свободівці», реально допомогли цьому руйнуванню. При цьому ще і руйнується людьська мораль, бо для «підігрівання» таких псевдо- ультра- патріотичних настроїх використовуються самі ниці людьські якості, як то: гомофобія, шовінізм, неповага до закону (правовий нігілізм) і влади, заздрість, жадібність і тп.

    • Тобто, тут збіглися інтереси багатьох учасників світового політикума, але тільки не України і не українців.

  • До речі Вікарчук дуже довго чи не єдиний підтримував матеріально тих самих патріотіі які оце до нього приходили. Десь з 2004р. Може проблема у тому що перестав?

  • ВІЙНА РОЗПОЧАЛАСЯ ЧЕРЕЗ ГРЕКОКАТОЛИЦЬКЕ БИДЛО З ГАЛИЧИНИ ! ФУ ГИДОТУ РАГУЛЬСЬКО-ГАЛИЦЬКУ

 8. А не дивує вас всіх те, що на акції були багато організацій і громадських активістів, пересічних громадян. А все погане хочуть прикріпити до Свободи?

  • Политиков как и подгузники надо менять почаще.

   • Та не міняти. Клепку в голові треба мати. І своєю головою думати а не лозунгами та рєчовками.

 9. Надзвичайно правильно зробили. Немає чого тій наволочі виступати у нас. Їхні концерти по всій західній Україні “тепло зустрічають” тому декому потрібно було думати перед тим як надавати дозвіл на виступв свому “генделику”

  • ТО ЗАПРОСИ СОБІ НАРОДНОГО АРТИСТА ЛЯШКА І ПОСМОКЧИ В НЬОГО !

   • Гроші не повернули за квитки, що так пінишся))))

    • А я вважаю якраз тебе таким. І я впевнений, що так вважаю не один я.

     • СВЯДОМИЙ ГАЛИЦЬКИЙ РАГУЛЬ ПОПРИБИРАЙ ЗА СОБОЮ ГАЛИЦЬКІ КАКАШКИ. ФУ ГИДОТО ГРЕКОКАТОЛИЦЬКА !

    • ПІНИШСЯ ТИ ГАЛИЦЬКИЙ БИЧАРА. ПАКУЙ ЧЕМОДАН І ПИЗ.ДУЙ НА ЛЬВІВ МУСОР ЖЕРТИ ! ПОНАЇХАЛО В ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВСЯКОЇ БИЧВОТИ ГАЛИЦЬКОЇ

  • Присядьте гуцули зі своєю Західною Україною, жевете ж єдиній і соборній, тому не гвагати за всю країну і весь народ ( сопіти будете тихенько по схронах та карпатських печерах)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.