Під час сутичок під “СВ Клубом” постраждало двоє поліцейських

Під час вчорашніх сутичок під “СВ Клубом”, де мав відбутися концерт за участю Потапа і Насті Каменських, постраждало двоє поліцейських.

Як написав у “Фейсбуці” прес-секретар патрульної поліції міста Хмельницький Роман Мартинюк, із криками “Ганьба” учасники “мирного мітингу” почали масові протиправні дії: облили стіни червоною речовиною (на вигляд як кров) та розбили декілька банок з такою ж речовиною в холі закладу, а також закидали двері яйцями. Патрульні закликали громадян не порушувати громадський порядок та почали відтісняти правопорушників подалі від входу, надав змогу мирним громадянам покинути заклад.

Учасники “мирного зібрання” почали кидати в натовп петарди та димові шашки, один з них витягнув газовий балончик та почав його розпилювати в обличчя патрульних. Патрульні затримали правопорушника та відвели його то службового автомобіля.

Двоє патрульних звернулись за допомогою до медиків, адже зазнали травм: подразнення очей від дії газу який розпилював правопорушник.

“Відео з камер чітко зафіксувало: 1. затримана особа перша почала розпилювати газ в обличчя патрульних; 2. н/о кинули більше трьох димових шашок та десяток петард в натовп та патрульних, не реагуючи на їх законі вимоги припинити порушувати громадський порядок”, – зазначив Мартинюк.

Фото, надане Мартинюком.

Фото, надане Мартинюком.

14650046_315412642168054_7090078134140948375_n

14721513_315412645501387_3588013434532081605_n

Наразі хмельницький міськвідділ поліції вирішується питання щодо внесення до ЄРДР відомостей за ч.4 ст. 296 ККУ “Хуліганство” за наслідками дій протестувальників.

Як писав НГП, представники Правого сектора, ВО “Свобода”, Автомайдану влаштували акцію-протест, під час якої закидали приміщення розважального закладу яйцями та залили кров’ю. Таким чином, вони висловили незадоволення організацією концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який мав відбутися 21 жовтня в “СВ Клубі”. Однак через ці події його скасували.

Згодом власник “СВ Клуб” Віктор Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.

“Дуже шкода за цю ситуацію. Або суспільство невиліковне, або повертаються “лихі 90-ті” зі зброєю”, – додав бізнесмен.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Дикуни.

    • Щодо даного випадка, то це не тільки досить нецивілізована, а ще і протиправна та руйнівна для іміджу України спроба “Свободи” проявитися у вигляді патриотів (інших досягнень на цій ниві у них немає) та одночасно спроба ницих людей “примазатися” до слави відомих шоуменів. Мені особисто не подобаються, як “творчість” і поведінка Потапа та Насті, так і Вікарчук, як людина та бізнесмен. Але я не вважаю себе вправі застосовувати до них насилля (а там були ще і зовсім непричетні люди). Це дикість і свавілля (скажемо – “бєспрєдєл”, бо ці псевдопатріоти насправді не знають ні української мови і літератури, ні української культури взагалі). А “дідусь”, який “наїзджав” на Вікарчука, відомий провокатор, можна сказати “про фф е сс іонал”. Це він у свій час брав участь у провокації під стінами будівлі СБУ, коли загинули люди. Тоді невідомо хто міг захопити зброю і де б вона “вилізла”.

  2. Свобода прийде -порядок наведе, чи не так?

  3. Напевно, не поділились за концерт із Свободою та Автомайданом. А ті, прикриваючись патріотичними гаслами вкотре вчинили правопорушення, за яке нікому нічого не буде.

    • мабуть що так…але саме ВІКАРЧУК безкоштовно роздавав чай та бетери на МАЙДАНІ під час РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ… але це вже забулося … в нас як завжди революцію роблять одні …а ії здобутками користуються усілякі смалі .. стебла..гниди..

  4. СВОБОДУ НАХ,УЙ ДО ЛЬВОВА НЕХАЙ ЖЕРУТЬ СВІЙ МУСОР

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.