Декларація нардепа Мельниченка: 50 об’єктів нерухомості у 9 населених пунктах

Народний депутат України Володимир Мельниченко оприлюднив свою електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Вашій увазі декілька найважливіших тез:
50
Саме стільки нардеп та члени його сім’ї задекларували об’єктів нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва. Із них
38
об’єктів нерухомого майна. Вони розташовуються у
9
населених пунктах: Кам’янець-Подільський, Київ, Хмельницький, с. Велика Слобідка, с. Врублівці, с. Довжок, с. Нігин, с. Ісаківці, смт. Стара Ушиця.

12
об’єктів незавершеного будівництва (із них 10 квартир загальною площею 776,1 м2) вніс до декларації Володимир Мельниченко. Всі вони розташовані у Кам’янці-Подільському. Нерухомість належить приватному підприємству «Віват Агро» та ЖБК «Пушкінська,26-А» з позначкою «об’єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб’єкта декларування».

Також у власності нардепа та його родини перебуває
18
земельних ділянок загальною площею 16 гектарів.

Із цінного майна пан Мельниченко задекларував швейцарський наручний годинник ULUSSE NARDIN. В спадщину політик отримав три комплекта монет Олімпіада 80 та картину норвезького художника-імпресіоніста Хенріка Лунда (1879-1935 рр.).
12
транспортних засобів у сім’ї депутата: легкові автомобілі (Toyota Land Cruiser, Chevrolet Aveo, Lexus LX 570, Audi Q5, Toyota Avensis T25), 3 автобуси (Мерседес та MAN), 2 причепа та 2 водних засоби.
218 тис. 400 грн.
Розмір внесків Володимира Мельниченка у корпоративні права ПП «Подільська біоенергетична компанія» та ТОВ «АФ Агроінком». Дружина Іоланта Остапишина внесла ще 200 тисяч у статутний капітал ПП «Дживальдіс»

680 тис.грн+30 тис.$+40 тис.€
Зберігає «під подушкою» нардеп, із них 30 тис. доларів він отримав у спадщину. Інших коштів у банках не задекларовано. Дружина Іоланта вказала 600 тисяч гривень заощаджень та 60 тис. доларів спадщини. Донька Олена задекларувала 300 тисяч гривень, 40 тисяч доларів та 30 тис. доларів спадщини. При цьому вона не відмовилась цьогоріч і від матеріальної допомоги в 1 тисячу 218 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Богатий дядько.

  2. Він грабіжник та рекетир в 90х роках

  3. ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ чесна і справедлива людина справжній господар ПРОСИМО МОДЕРАТОР ВИДАЛИТИ НАКЛЕПНИЦЬКІ КОМЕНТАРІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.