E-декларація Корнійчука: новий будинок на 385 «квадратів», 6 млн. грн. готівки та допомога по безробіттю

Оксана Корнійчук, дружина голови Хмельницької обласної державної адміністрації, будує в Старокостянтинові новий житловий будинок загальною площею 385,8 квадратних метрів.

Це випливає із копії декларації голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука , яка оприлюднена на сайті НАЗК.

Окрім недобудованого будинку, в родини Корнійчуків перебуває у власності ще 3 житлові будинки і 2 квартири в Старокостянтинові, а також 17 земельних ділянок загальною площею майже 121 гектар. Загалом в декларації губернатора вказано 41 об’єкт нерухомості + вищевказане незавершене будівництво будинку.

Автопарк Олександра Олександровича складається із Mitsubishi Pajero та Renault Kangoo, обидва автомобілі 2008 року випуску. Оксана Корнійчук натомість може пересувається на Fiat Doblo, Opel Vivaro або Toyota Land Kruiser.

Із цінного майна декларант вказав лише швейцарський годинник Breguet Classique, який в 2012 році він придбав за 160 тисяч гривень.

Також Олександр Корнійчук є кінцевим бенефіціарним власником Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма “Заріччя”».

Вказав чиновник і свої видатки на придбання нерухомості: житловий будинок – 89 тис.895грн. та 2 земельні ділянки вартістю 38 та 24 тис. грн. відповідно.

З доходами минулого року у голови ОДА якось не склалось: лише 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю. На банківський рахунок пан Олександр поклав лише 62 тисячі гривень, натомість вдома «під подушкою» тримає 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів.

Дружина Оксана в банку має 291 тисячу гривень заощаджень, а готівкою – 3 мільйони гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Хде вопли патриотов? Или это не ганьба, а достойный пан, мечта укропа?

  • Він був не чиновником. Прийшов на посаду з бізнесу. Всі це знають. Декларація як у всіх.

   • він просто був депутатом Верховної ради…і до речі не розрахувався з працівниками штабів за вибори 2012 року…. “бідний” Корнійчук… маємо “гарного” очільника області–нічого сказати..

 2. минулого отримав 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю

  це при тому, що

  «під подушкою» тримає 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів, і носить годинник за 160 тисяч гривень.

  просто жебрак

  • Нащо жебраки у владі. Вже були. Собі нічого не заробить і для людей нічого не зробить.

 3. Купити годинник за 160 тисяч, коли діти просять тисячу дві на лікування від раку, може тільки жлобяра.

  • Всі наші бізнесмени допомагають хворим, військовим, фронту. І це нормально. Погано, що війна йде. І ще добре, що не піаряться на цьому, за те, що не піаряться і не трублять про свою допомогу – особлива повага. Корнійчуки не піариться.

 4. І це вказано максимум 20 % те що вони мають!

 5. 89 тисяч гривень за придбаний будинок? де такі будинки продають по 1,5 тис доларів.
  ну і придбаний, не подарований годинник за 160 тисяч – це навіть слів немає. Жах. Вчителю треба на такий годинник 6 роки працювати.

  • Так Корній не вчитель. Хай вчитель залише бюджетну роботу та йде в бізнес, ризикує усім, що має, то й заробить якщо вистачить розуму і терпіння. Чого заздрити?

   • Здається десь я вже таке чув. Точно, російський прем’єр Медведев радив вчителям гроші “в бізнесі” заробляти. А що, непоганий вихід – “Бєрітє лопаті, ідітє копаті” як радив один з попередніх прем’єрів України. А дітей наших нехай вулиця навчає – гарними “бізнесменами” тоді будуть, навіть народними депутатами накшталт Корнійчука з легкістю зможуть стати

 6. Трохи пізніше (часу немає) або НГП це зробить, підібю сальдо, тоб то задекларовані прибутки та майно яке є в родини Корнійчуків. Відніму і побасимо всі чи співпадає дебет з кредетом.

 7. Складається враження, що публікуючи свої статки ці чиновники втратили здоровий глузд. Читаючи цю інформацію приходиш до висновку, що за люди при владі і куди ми продовжуємо котитись з такими керманичами. Тільки цієї інформації достатньо, щоб гнати його в шию з посади.

  • Чому гнати з посади? Він заробив свої статки в бізнесі. Корнійчук на посаді недавно, чесно показав, що заробив. Підпрємство працювало, робочі місця були для людей щоб заробити кусок хліба. Сьогодні треба побільше людей, які вміють бізнес організовувати, щоб створювались робочі місця. Не треба його нікуди гнати. Щось не зрозуміло ми хочемо в Європу, чи в радянський союз? Та й в радянському союзі були багаті і бідні, спеціальні лікарні, магазини, бази, курорти для партійного керівництва, хоча казали, що всі рівні.

 8. Корнійчук набирає популярності. Диви яка увага до його декларації.

 9. 6 лимонів це десь 230 тисяч баксів. Середненько, як для великого бізнесу.

 10. Порошенко красава. Заставив всіх показати всі гроші і свої показав. Думав не вийде в нього, думав це гра. Починаю позітівно до нього відноситись. І децентралізація круто. Віддав Порох всі гроші містам. Хмельницькому дав гроші дороги ремонтують, дерева стрижуть. Красава.

 11. Не доларовий мільйонер, це добре. Гроші заробляє, трудиться, значить хазяйновитий дядько. Це теж добре. Годиться.

  • Заліз троль і виправдовує жлоба. ніколи не знайдеш виправдання для купленого годинника за 160 тисяч. ніколи, це жлобські понти.

   • Внас вітається коли прийшов бідний обдертий на посаду, а потім у дітей і жінки мільойони звідкись беруться!

   • Яскраві представники родичі колишніх: Ядуха, Гавчук, Кацемір! В хмельницькому до цього часу в а*уї які вони бідні! І нічо до них нема нікому діла

    • ТИ про Гончара забув написати. той тех з бізнесу, але не гребував брати хабарі на посаді голови облради.

  • неля чи юра …а не анонімний…

 12. Губернатор має бути ніщим або накрайняк з доходом нижче середнього!

  • немає питань по грошах, заробив то заробив, але годинник за 160 тисяч це жлобство і понти

 13. Допомога по безробіттю, що дійсно шукав роботу, а нічого не трісло???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.