На Хмельниччині лише 54% домогосподарств для пиття та приготування їжі використовують воду з мережі водопостачання

На Хмельниччині централізованим газопостачанням забезпечено 79% осель області, кожне сьоме домогосподарство користуються балонним газом. Водопроводом та каналізацією обладнані помешкання лише трьох домогосподарств області з п’яти. Помешкання третини домогосподарств області мають гаряче водопостачання, в кожному восьмому користуються газовою колонкою. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

За міжнародними стандартами нормальні житлові умови передбачають наявність у помешканні чистої питної води. Серед наших краян лише 54% домогосподарств для пиття та приготування їжі використовують воду з мережі водопостачання. Третина родин бере воду з криниці або колонки в своєму дворі, кожна восьма – з громадської колонки або криниці.

Комфортність житла – це більш суб’єктивне поняття і за змістом наближається до категорії особистих уподобань споживачів. Підсумки опитування показали, що більшість наших краян (три домогосподарства області з п’яти) задоволені своїми житловими умовами, близько третини – не дуже задоволені, 7 домогосподарств із ста – не задоволені.

Серед регіонів України найбільша частка домогосподарств, задоволених своїм житлом, відмічена в Київській області (65%), водночас найбільш незадоволених (39%) виявилося серед мешканців Закарпаття. Частка домогосподарств, які повідомили, що не дуже задоволені своїми житловими умовами, коливається від 21% у Чернівецькій області до 41% – на Житомирщині.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Це добре чи ні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.