У Славуті централізоване водопостачання здорожчає більше ніж на 50%

Перегляд тарифів є економічно вимушеним кроком для Славутського УВКГ. Про це повідомляє Славутська міська рада.

Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що введенні в дію з 01 травня 2015 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 1266 від 16.04.2015 року, а саме централізоване водопостачання – 8 грн. 94 коп. з ПДВ, централізоване водовідведення – 6 грн.14 коп. з ПДВ не відповідають фактичній собівартості наданих послуг, а це зв’язано з різкими змінами цін у ціновій ситуації на ринку енергоносіїв, палива та матеріалів, що мають постійний характер та не залежать від господарської діяльності підприємства, а також підвищення мінімальної заробітної плати.

Через збиткові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на підприємстві не вистачає обігових коштів для своєчасної сплати за енергоносії. Становм на 01 листопада 2016 року Славутське УВКГ заборгувало Славутському РЕМ за спожиту електроенергію 1051,4 тис. грн. податків та зборів до державного бюджету 645 тис. грн.

Постійно реструктуризуються податки та збори до державного бюджету, а при їх сплаті необхідно сплачувати відсотки за реструктуризовані платежі.

Тому і виникла необхідність переглянути тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів, щоб покращити фінансовий стан підприємства та забезпечити надійне та безперебійне надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення.

Тариф на водопостачання для населення та бюджетних установ планується підвищити з 8,94 грн. до 11,56 грн. (51,1%)

Тариф на водовідведення для населення та бюджетних установ планується підвищити з 6,14 грн. до 9,28 грн. (51,1%)

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. здравствуй жоп. новий год

    • Це є наслідком т.з. “революції гідності”. Але насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінювати і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція. А це звернення митрополита є беззаперечним доказом, що навіть церква з головною метою підвищення своєї дохідності і та “примазується” до даної несправжньої “революції”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.