Лабазюк тримає готівкою 250 тис. дол. і 3,5 млн. грн

Народний депутат (188 виборчий округ) Сергій Лабазюк задекларував готівкових коштів на суму 250 тис. дол. і 3,5 млн. грн.

Відповідні дані він оприлюднив на сайті НАЗК.

Політик показав в е-декларації швейцарський годинник Breguet, ціна на якого в Інтернет-магазинах стартує від 8 тис. дол; автомобілі LAND ROVER, 2011 року випуску і MERCEDES-BENZ, 2011 року випуску. 

Лабазюк володіє 11 підприємствами, де є кінцевим бенефіціаром: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ГРУПА КОМПАНІЙ “ВІТАГРО”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ “ВІТАГРО,  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРОХІМІЧНА КОМПАНІЯ “ВІТАГРО”, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТОРГОВА КОМПАНІЯ “ВІТАГРО”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “САМАН-ГЛЕЙ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРОХОЛДИНГ “ЗОРЯ”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРАРНА КОМПАНІЯ-“ЗОРЯ”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРО СВІТ ПОДІЛЛЯ”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧА АГРОФІРМА “ПЕРЛИНА ПЛЮС”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АНТУРІУМ ВОЛОЧИСЬК.

Структура його доходів складається із зарплати нардепа – 78,2 тис.грн, компенсації вартості винайму готельного номера, відповідно до частини першої статті 35 та частини четвертої статті 32 Закону України Про статус народного депутата України – 167,9 тис. грн, відшкодуванням витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень відповідно до частини четвертої статті 32 Закону України Про статус народного депутата України – 80,5 тис. грн, доходу від відчуження рухомого майна ( крім цінних паперів та корпоративних прав) – 4,8 млн. грн.

У власності політика є житловий корпус типу А за №48 літ.2Т в оздоровчому комплексі сімейного типу у Києві площею 658,1 кв. м.

Дружина нардепа Віолета володіє двома житловими будинками на 660 кв. м у Розсоші під Хмельницьким і 348 кв. м у Хмельницькому, чотирма земельними ділянками загальною площею понад 5 тис. кв. м.

Також жінка політика носить годинник Chopard, ціна на якого доходить до 300-400 тис. грн, кермує на BMW X6, 2012 року випуску, має зареєстрований товарний знак для товарів і послуг за номером 152921, тримає на руках 2,5 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Враховуючи те що готівку ніхто не перерахую то “лям” можна і не дописати…

 2. Нехай покаже квитанції у якому банку він придбав 250 тис. баксів та зазначить їх у своїй декларації.

 3. по квартирах украинцев начнут ходить специалисты по бедности.28 октября 2016 сайт юридическая практика 15.59

  • Що ж так приваблює цих “богатих буратін” у Верховній раді?
   Чому, маючи стільки підприємств???

 4. Всі бізнесмени лізуть до Верховної ради, бо депутати мають депутатську недоторканість та можливість “вирішити” багато справ. Лабазюк, як ніхто, про це “вкурив” давно. За будь-яких умов він, як і багато подібних йому будуть під різними мотивами не голосувати за зняття цієї недоторканості. Майже всі декларації будуть перевірятись, тому серед “обранців” спостерігається певний шок, адже треба потім підтвердити приміром наявність готівкових коштів, якщо зарплата мала.

 5. А навіщо йому компенсація за готель як що має будинок під Києвом… Може і живе в будинку, а компенсацією не нехтує.

 6. Волочиск – єто куча скрых корупционеров , примером начальник земкадастра в раене , откуда такие активы ? – https://public.nazk.gov.ua/declaration/ba6195b8-0638-483d-81b9-cd6f93a3a659 , что говорить о друг их , чем высше должность – тем высшая степень жлобства…..

 7. Сюди ще потрібно добавити Порше Кайен,і мерседес 2011 року він вже давно продав,а їздить зараз на w222 2015 року,який коштує 150 тис.€.

 8. Вам стало легше?

 9. Біднесенький. Всього 250 тис.

 10. …а це той перефарбований Лабазюк, що перед розстрілом Майдану за закон 16 січня голосував ?

 11. Чому не зазначено ШБУ-56, адже власником цього підприємства зазначалось, що є Лабазюк ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.