Хмельницька облрада може заборонити гасторолі особам, які публічно підтримують агресію Росію і окупацію Криму

Хмельницька обласна рада може проголосувати за заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації.

Такий проект рішення 4 жовтня з’явився на сайті облради.

У разі позитивного голосування нев’їзними з гастролями на територію Хмельниччини можуть стати:

1) особи, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади в Україні, зміни меж території або державного кордону України, підбурюють сепаратистські настрої, всебічно схвалюють тероризм на території України;

2) особи, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, визнавши при цьому наявність незаконного виняткового контролю держави – агресора Російської Федерації над окупованими територіями;

3) особи, які від початку російської агресії на Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, при цьому публічно не підтримують винятковий суверенітет України над окупованими територіями.

Відслідковувати ймовірних порушників буде управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та постійна комісія обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що найближче пленарне засідання чергової сесії Хмельницької облради відбудеться 20 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Це називається “зачинили стайню. як коней вкрали”. А де була наша рада коли більшість обласних центрів такі рішення вже давно прийняли? (приблизно двадцять міст). Навіть на донеччині заборонили показ “Мастера и Маргариты”, а в Хмельницькому лише за спробу привернути увагу до цієї проблеми працівники облради мені влаштували психологічний терор. І якщо контроль покладають на пропутінське управління культури то “русский мир” возрадується.

  • От я дурень, не знав, що Булгаков (а я на відміну від Васі таки прочитав цей роман та більшість його інших творів) був комуністом та восхвавляв комуністичну ідеологію та / або Москву. А якщо серйозно, то саме такими методами користувалися (називаю в хронологічному порядку, який не зовсім відповідає хронології їх приходу до влади) італійські фашисти, радянські більшовики та німецькі нацисти. До речі, щодо більшості з першого покоління керівництва більшовиків . Так от, або вони самі, або їх найближчі предки, були родом з території теперішньої України. Так так, В.Висоцький недарма співав – “… Даже Ленин друг детей и тот кажется …”. Його ж предки по материнській лінії (а у них з часів Моссада національність йшла саме по материнській лінії) зі Старокостянтинова.

  • Ты феерический. Сделал бы это кто то другой – можно было бы разговаривать. Из за таких как ты – майдан навернулся и война идет и идеи майдана дискредитированы. Спрячься снова в логово секты – тебе там комфортнее будет .

  • васілюлюююю ! ти заборони розвозити львівський сморід по всій Україні, уже львівський мусор знайшли навіть у нас в Славуті, та гальцька рагульня обісрала всю Україну

 2. Вася! Що ти мелеш? Що ти особисто зробив? Про тебе файно написав Славко,ти нiхто!При чому тут управлiння будь-яке,органiзатопи возять колективи,узгоджуючи тiльки з обласною радою! До речI,в театрI конкурс,Пундик пiшов,вперед,покажи свiй талант,постав хоча б одну виставу,режисер смердючий!

 3. Скажу Вам так, списки в МiнiстерствI культури,кого впускати,а кого нI! ФахiвцI в творчих колективах! Не займайтеся Василю дурницями,там де Ви-там безлад,брехня I непрофесiоналiзм! Ви вiдiрванI вiд культури рокiв на 30.

 4. Ты Васька займись телевидением,там русские песни с утра,до ночи! Чаще телевизор включай! Подолье-центр этим славится. А вообще собаки гавкают,а караван идет!

 5. Культуру в маси! Багато слiв пане Гринчуку. Писати навчились,а бiлети в касI купувати нI! Чому ходите в фiлармонiю I театр? Безбiлетник! Шануйте творчiсть,а не обливайте брудом! Або сидiть I мовчiть! Багато честI для вас ,Ви не ветеран в галузI культури. Безсоромник! Срань I дрань!

  • Навіть на донеччині заборонили показ “Мастера и Маргариты”…..

   Вася Грынчук -ходячий треш

 6. Вася, ты довбойоб. Вернись к продаже иезуитской литературы ! Да про тебя ни один человек в городе ни одного хорошего слова не вспомнит, а кретином тебя называть – кретинов обижать. Ты барыга дешевый по жизни. А теперь – позорище рады майдана. Пока ты там есть – никто к этому рудименту относиться всерьез не будет. Сколько копеек ты заработал в жизни честным путем ? Таким как ты место в кунсткамере.

 7. Вася,ой Вася.Ты редкий дебил.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.