Представники громади Теофіпольщини просять Президента захистити очільника району від тиску з боку голови Хмельницької ОДА

Лист підписали відомі і авторитетні люди району.

«На сьогоднішній день голові Теофіпольской РДА не дають можливості нормально виконувати посадові обов’язки (прямим текстом примушують його написати заяву на звільнення). Насилають постійні перевірки чим практично паралізують роботу виконавчого апарату Теофілольської районної державної адміністрації. Вважаємо, що тиск з боку голови Хмельницької обласної державної адміністрації носить особистий, не об’єктивний характер, що немає ніякого відношення до професійних якостей Маєвського Ю.Ф. та виконання ним функціональних обов’язків, як керівника».

Наводять і ряд показників життєдіяльності району, які вважають прямою заслугою Маєвського.

«Зокрема, хочемо відмітити, що Маєвський Юрій Францович, перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації за малий проміжок часу, зумів організувати та об’єднати навколо себе не тільки працівників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а й сільгосптоваровиробників.

Він має активну життєву позицію, обраний депутатом Теоф!польской районної ради від БПП «Солідарність» та очолює однойменну фракцію райради. Активно підтримує напрям реформ у нашій державі, опікується дозвіллям дітей та молоді із залученням ix до спорту, особисто доставляв матеріальну допомогу до зони АТО, користується повагою та авторитетом серед людей, колег та депутатського корпусу.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас, вплинути на позицію голови Хмельницької обласної державної адміністрації відносно голови Теофіпольської райдержадміністрації Маєвського Юрія Францовича.

Щиро надіємось, що Ви почуєте наше прохання у листі, допоможете нам відстоювати добробут та спокій нашого району».

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%821

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%822

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%823

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%824

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%826

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 67

 1. Своїх проблем мало: дороги, сміття, безробіття….Чим так той керівник району зацікавив?

 2. замовний лист – це ж ясно! А району від діяльності Юри ніякої користі – він вже практично його розвалив, не залишилось крім РДА, ніякої структури, всі в інших районних центрах, а в Теофіполі тільки філіали, А те, що Маєвський хитра сволота, то це да, завжди залишається в стороні, а справи потихенько свої робить! до речі, він вже не 5 місяців не на роботі, а вже скоро рік – накатував раз в тиждень і то бумаги на підпис до офіса Лейви носили! Юра, будь мужиком і прийми відставку чи так тепле місце тримає, бо щось тяжко віриться, що за район вболіваєш!

  • Вже й люди району ним незадоволені.

   • Ой………А Мороз чим кращий??????????????

    • А хіба Мороз претендує? Зовсім ні. Добивається справедливості. А лист дійсно замовний. Замовник – Лейві Вадим Леонідович. Хіба у районі немає своїх людей?

    • тим що 400 штук в кишеню положив за оренду землі…..

  • За призначення головою РДА цього індивіду Лейві заплатив чималі кошти, а справ у районі, де обертаються кошти районного та та коштів на виконання програм, вистачає. Ось “місцевий” багатій хоче його втримати. А подивіться хто від громадських організацій пдписав – ті кого він давно “підгодовує”. Сором за депутатів різних рівнів від Аграрнох партії. Краще б підписанти звернулися до прокуратури – що за хвороба “скосила” очільника РДА, може йому потрібна інвалідність

 3. Мені соромно за вас жителі Теофіпольщини. В Теофіполі є більше ніж 200 учасників бойових дій, і ніхто особисто не получав від Маєвського Ю. Ф. допомогу і я в тому числі. Невже ви забули “тітушки”, привезені ним під час Майдану. Він же “стрибнув” від Януковича до Порошенка, “з’ївши” Жуковського В. Ф. Він пішов як нульовий кандидат, в Теофіпольщині ніхто за нього не голосував, це повна брехня і для Теофіполя нічого доброго не зробив. Це моя особисто думка. Наприклад: хлібзавод, який мав відкриватися в Базалії, дякуючи йому відкрили в Білогірському районі. Це факт, тому що, було багато фотографій з відкриття Білогірського хлібзаводу з участю Маєвського Ю. Ф. У нього мужності немає щоб самому піти у відставку і поки в Україні є такі люди – Україна жити ніколи добре не буде. Я вірю в розумні рішення президента.

  • А не соромно було бензин в АТО красти та побратимів обманювати?

   • У тебе теж була, і ще зараз є така можливість. Нє х@ ховатися за мамину спідницю. Пиши заяву воєнкому і вперед! Ти теж накрадеш, і теж матимеш те, що маю я. Якщо такий хоробрий і встановлюєш справедливість, то чому анонім? Скажи мені це в обличчя! Чи духу забракло? Як каже сучасна молодь “пукан рве”? Доки в Україні є бидлота на зразок тебе, ми не станемо успішною державою. Це твоє кредо – зводити брехні, пліткувати, заздрити, обс””ти. При цьому всьому на вагомі поступки ти не здатен.

 4. А зверніть увагу, хто з депутатів районної ради підписав “папір”: Гаврилюк, Голуб, Купчевич, Гуменюк – це керівники с/г формувань, які входять до складу “Україна 2001”. А хто власник? Правильно – Лейві Вадим Леонідович. Губіна – Теофіпольський селищний голова, яка, за час відсутності попереднього сел голови, будучи його заступником, зробила фальшиві документи і прописалась у будинку селища де десятиліттями проживають у цьому будинку не маючи такої, тому що будинок проблемний, але “шановна” Валентина Антонівна вважає, що вчинила прпавильно бо ж де її жити.А чому ж немає підписів депутатів фракції “Відродження”, від якої балотувався до облради сам “могутній” Вадим Леонідович? А чому не підписали автори “бумажки” та керівники підроздвлів адміністрації – їх не влаштовує такий голова? і “завумна” політика Лейві.

 5. Він остався лише для того щоб для Лейві землю роздавати, за великі гроші звісно. Тому потрібно це кодло нейтралізувати і в тюрму садити паразитів.

 6. подивилась на список підписантів і думаю хто ж нами керує -політичні бомжі м”яко кажучи. В”язити Петринюка – голову райради- відправляв людей на антимайдан разом із Маєвським фінансував їх.На робочому місці Маєвського більше немає як є. В грудні-січні 2016 р. їздив по курортах і з Петринюком і з ЛейвІ а з травня 2016р.взагалі захворів. По документах лікуєтьсяч в Теофіпольській лікарні тільки там його ніхто не бачив а керує лікарнею колега його по антимайдану регіонал Шкраба С.і..А це все достеменно відомо Петринюку але вчерговий раз хоче обманути і Президента і жителів району. Або Губіна вкрала собі квартиру підробивши документи будучи секретарем селищноЇ РАДИ а ставши головою- купила квартиру в грузина за 20 тисяч доларів.Напевно” допоміг” асвальт та плитка яку ложить її особистий ” шофер”Боря Погосян. За нею золоті верби росли як працювала в Карабіївській сільраді та на телебаченні яке довела до банкрутства. А ось Петринюк який героєм назвався і тут не пропустив можливості нагадити людям бо всьому району відомо як розікрав людське майно трактори.комбайни .машини. плити не гребував нічим. а з нерухоиості що не розібрав то перпепмсав на себе та свою родину.А зараз зробив собі маєток на території колишньої військової частини.

 7. Не знаєте, що робити із сміттєзвалищами? Комплексний підхід до вирішення проблеми сміття:
  https://www.youtube.com/watch?v=sqo8KtbygIA&feature=youtu.be

 8. Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад – Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що “зрада” відміняється. Прорвемося!
  http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742

 9. Дивіться ВСІ як в Теофіполі порядки і як діють правоохороні органи https://www.youtube.com/watch?v=pmD1HWQ2jEI

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.