Хмельничан запрошують до участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки»

З 17 жовтня розпочинається прийом проектів для участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

З 17 жовтня по 15 листопада 2016 року подайте свої проекти. Ідеї, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити 1 млн. гривень.

Пріоритетними напрямками проектів є: житлово-комунальне господарство, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, культура, охорона навколишнього природного середовища.

Всі подані проекти будуть опрацьовані відповідними структурними підрозділами міської ради на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про бюджетування. Структурні підрозділи міської ради дадуть проектам позитивну чи негативну оцінку щодо допуску їх до загальноміського голосування. Всі проектні пропозиції та їх оцінки будуть розміщені на сайті міської ради.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 16 грудня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет».

Кожен мешканець міста зможе проголосувати не більше, ніж за 5 проектів, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: у електронному вигляді на сайті міської ради або у приміщенні Управління адміністративних послуг, заповнивши відповідні анкети.

Триватиме загальноміське голосування 15 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Прийом проектів здійснюватиметься:

у електронному вигляді за адресою: https://gp.khm.gov.ua/

у паперовому вигляді за адресою: вул. Соборна, 16 (управління адміністративних послуг).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.