На Хмельниччині за дев’ять місяців інфляція становила 7%

На Хмельниччині за січень-вересень інфляція становила 6,9%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, на споживчому ринку у вересні порівняно з попереднім місяцем ціни зросли по області на 1,4%.

У вересні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,3%. Більш за все подорожчали молоко та свинина – на 5,4% та 4,8% відповідно. У межах 3-0,4% підвищилися ціни на майонез, сіль, сметану, м’ясо птиці, вершкове масло, соняшникову олію, сири, кисломолочну продукцію, хліб, цукор.

Водночас на 10,5% подешевшали продукти переробки зернових, на 3,3–0,3% – фрукти, маргарин, молочні суміші для дитячого харчування, рис, риба та продукти з риби, безалкогольні напої, макаронні вироби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшилися на 1,7%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,7%.

Одяг і взуття подорожчали на 5,7%, з них одяг – на 5,7%, взуття – на 5,8%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,9% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на електроенергію на 27,8%, каналізацію – на 14,5%, водопостачання – на 8,3%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,7%, зокрема, на послуги санаторно-курортних установ – на 1,2%, фармацевтичну продукцію та консультативні послуги – на 0,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2% відбулося внаслідок подорожчання автомобілів на 4,5%, палива та мастил – на 0,2%.

Послуги освіти подорожчали на 3,6%, а саме: середньої – на 14,1%, вищої – на 0,3%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Шоб я был таким математиком

    • НЕ БАЧУ ЩО ФРУКТИ ..РИБА..МАКАРОНИ .. БЕЗАЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ..МОЛОЧНІ СУМІШІ ЧИ ЩОСЬ ІНШЕ ПОДЕШЕВШАЛО…МАБУТЬ СЛІПНУ… ЧИ ПРОСТО ЦЕ- НЕПРАВДА!!!

  2. Якщо ціни на алкоголь і тютюн ростуть, це добре, це правильна політика. Не те що в рашкі і в Білорусії спиртне дешевшає аби народ п”яний ходив і не розумів, що з ним відбувається.

  3. Труднощі є звичайно. Картоплею ми запаслись, салом теж, треба пережити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.