З початку року бізнес-спільнота Хмельниччини ввезла товарів майже на півмільярда гривень

З початку року представники бізнес-спільноти Хмельницької області з імпортними операціями ввезли з-за кордону продукції на 467 мільйонів гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року це вдвічі більше, адже тоді ця сума становила 290 мільйонів гривень. Про це повідомляє ДФС Хмельниччини.

До п‘ятірки основних торгівельних партнерів при імпорті товарів на терени краю увійшли Швейцарія, Польща, Німеччина, Люксембург та Великобританія. Примітно, що основну лінійку придбаної продукції сформували промислові вироби, які забезпечуватимуть економічний розвиток Хмельниччини. Зокрема, це машини і механізми для збирання та обмолоту сільськогосподарських культур, полімери етилену в первинних формах, автомобілі легкові, трактори, частини та пристрої моторних транспортних засобів, металевий прокат, технологічні лінії для виробництва продукції агропромислового комплексу.

Відповідно фахівцями Хмельницької митниці ДФС оформлено 695 імпортних декларацій, що на 41 відсоток перевищує минулорічні результати. Особливо ефективно в оптимізації зовнішньоекономічного напрямку діяльності працює автоматизована система «Єдине вікно», завдяки якій здійснюється швидкий і якісний контроль проходження продукції на митному кордоні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.