На Хмельниччині сільська рада на 4,3 млн. грн замовила капремонт будинку культури, не маючи достатньо грошей

Господарський суд Хмельницької області визнав недійсним проведений тендер Новосільської сільської ради Ізяславського району на капітальний ремонт будівлі місцевого будинку культури загальною вартістю 4 млн. 307 тис. грн і визнав недійсним відповідний договір на закупівлю робіт.

Про це свідчить рішення суду від 31 січня.

У серпні 2014 року сільрада визначилася з переможцем торгів, яким стало ТОВ “Ізяславтрансбуд”. У вересні сторони підписали договір, згідно з яким, будівельна організація до кінця 2015 року повинна виконати усі заплановані роботи.

тендер

Як з’ясував суд, Новосільська сільська рада взяла зобов’язання, тобто розмістила замовлення на укладення договору на виконання робіт протягом бюджетних періодів 2014 – 2015 років, без відповідних встановлених бюджетних призначень і асигнувань на ці роки, що суперечить вимогам статей 23, 48 Бюджетного кодексу України. Тобто розіграна на тендері сума у понад п’ять разів перевищує загальний обсяг доходів сільського бюджету (загальний обсяг доходів і видатків сільського бюджету на 2014 рік становив 726,9 тис.грн., на 2015 рік – 722,76 тис.грн.).

У результаті сільська рада спромоглася заплатити підприємству лише 659,5 тис. грн. У 2017 році на фінансування капремонту будинку культури з місцевого бюджету виділено 272,1 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.