Долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому мають вирішити Міноборони і МВС

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що подальшу долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому (мікрорайон Ракове) мають вирішити Міноборони і МВС.

Про це сьогодні вона зазначила під час спілкування з журналістами у понеділок.

“Рішення за Полтараком і Аваковим. З іншого боку, у мирний час Міноборони планувало велике скорочення своїх закладів, у тому числі госпіталів. І те, що сьогодні у Хмельницькому не працює військовий госпіталь, можливо полягає у невизначеності його подальшого призначення”, – припустила Супрун.

У коментарі НГП міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що військовий госпіталь з територію у кілька гектарів землі не використовується близько 10 років.

“На сьогодні хмельницька прикордонна академія готова перепрофілювати його в реабілітаційний центр і виділяти відповідне фінансування. Необхідна згода Міністра оборони”, – наголосив мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Згідно з чинним законодавством України, майно (основні фонди, в т.ч. нерухоме майно, цілісні майнові комплекси …), яке знаходиться в державній (загальнодержавній) власності, в управлінні відповідного центрального органу виконавчої влади (в д.в. – Міноборони України, і Аваков тут ні до чого), як головного (найвищого рівня) розпорядника державного майна і коштів, можуть бути передані безоплатно іншому розпоряднику державної (загальнодержавної) форми власності такого ж рівня (в д.в. – прикордонній службі) за рішенням (таке рішення називається розпорядженням) Кабінету Міністрів України. Безпосередньо і напряму безоплатно передавати таке майно Прикордонній академії (як не підпорядкованого даному розпоряднику розпоряднику державного майна і коштів нижчого рівня) законодавством не передбачено. Також, на даний час чинним законодавством не передбачена безоплатна передача такого майна (а це майно, одночасно є ще і т.н. «військовим майном») у власність відповідної територіальної громади (комунальну, наприклад – у власність територіальної громади м. Хмельницького). Я вже давно кажу, що і у НГП, і у Хмельницького міського самоврядування, відсутні необхідні фахівці. А то (АТО) напишуть – «хоч стій, хоч падай».

    • Державна прикордонна служба в структурі МВС (Авакова). Розпорядження Кабміну про передачу з балансу Міноборони на баланс МВС (Державна прикордонна служба).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.