Уряд затвердив перелік земельних ділянок на Хмельниччині для будівництва житла рятувальників

Уряд затвердив перелік земельних ділянок, що пропонуються для спільного будівництва житла для осіб рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та членів їх сімей.

Про це сказано у розпорядженні КМУ від 14 лютого №99.

На Хмельниччині визначено три ділянки для зведення житла: у Хмельницькому (вул. Гарнізонна, 17) – 9,19 га, Шепетівці (вул. Київська, 2а) – 0,13 га і вул. Київська, 10 – 0,3 га.

Рішення Кабміну прийняте з метою поліпшення їх житлових умов, зменшення чисельності осіб ДСНС, які перебувають на квартирному обліку, збільшення обсягу будівництва за рахунок позабюджетних коштів та поповнення фонду службового житла ДСНС.

Як писав НГП, наразі у черзі за житлом стоять 178 працівників обласного ДСНС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Все повертається на попередні круги -сьогодні пожаруха, завтра мєнти, прокурорські, судді, сбушники, податківці і т.д. і т.п. Що змінилось??? Рила???

  • Ваню, от тут вже точно можеш не турбуватися, бо в данному випадку просто “відмазка” (дивись нижче).

 2. Цільове призначення земельної ділянки в м. Хмельницькому по вул. Гарнізонній, 17, а саме –«розміщення та провадження постійної діяльності органів МНС», не дозволяє будувати на ній житло. Крім цього, на вказаній ділянці, яка знаходиться на самій окраїні (Україні) міста («у чорта на куличках»), відсутні резерви / потужності для інженерного забезпечення житла, яке планується (хоча, на мій погляд, правільніше сказати – мріється) там побудувати (навіть для 1-го будинку). Тобто, для забезпечення цього житла прир. газом, електроенергією, водою, каналізуванням, теплом (?), транспортним сполученням тощо, необхідно буде вкласти кошти, співрозмірні з коштами, необхідними для будівництва самого житла з внутрішньо-майданчиковою інженерією, що набагато здорожчає будівництво цього житла. В державному бюджеті такі кошти, як ви здогадуєтесь, відсутні і можна гарантовано казати (такий стан в країні), що будуть відсутні і в подальшому. Залучити позабюджетного інвестора на таких умовах (не відповідає задуму цільове призначення зем. ділянки, дуже віддалене і непривабливе розташування, необхідність вкладати «великі» кошти в розбудову інженерії …) навряд чи буде можливо. Так що, чергові фейк / пшик / популізм.

  • Путенко, ти дурень, чи тільки прикидаєшся? Ти коли з глухого села вибрався, клоун. На Гарнізонній, 17 живуть люди в будинку на 12 квартир, поруч ще один багатоквартирний будинок на 18 квартир. Там всі комунікації вже дивним давно

   • Своїм хамством ви лише показали свою справжню суть, маргінальну та нефахову.
    З ким ти сперечаєшся, адже мережі в свій час будував я, спочатку в середині 80-их, а потім – наприкінці 90-их, та вже в 2000-их. І взагалі, розвиток мереж в тому, та і не тільки в тому мікрорайоні Хмельницького, та і не тільки в м. Хмельницькому, в значній мірі моя робота.
    Я трошки «розкрився» (що може допомогти ідентифікувати мою особу), але я вже давно не боюсь усіляких маргіналів, покидьків на нефахівців. Розкриюся ще – саме я наприкінці квітня 2003-го року був зупинив роботи (на кілька днів, до виправлення порушень) з будівництва «Либідь-Плази». І це було тоді, коли Колгофелі були вже депутатами (як було смішно, коли молодий Колгофель, ще худий, але вже з животиком, скакав переді мною, погрожуючи), а Оксанин батько – губернатором та «кумом» (так усі казали) тодішнього прем’єр-міністра В.Януковича.
    Так що невігласе, «закрий пельку», надоїли вже такі «обґрунтовані» виступи.

   • Чому ми живемо на Україні так погано (рівень життя вже найнижчий в Європі)? А тому що загальна кількість бовдурів (можна було б застосувати і інше більш влучніше слово) вже перевищила «критичну масу / кількість» (майже аналогія з теорією незворотної ланцюгової реакції).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.