Сергій Лабазюк: “Ключове для нас – зберегти землю у власності українців”

Ринок землі не запрацює, поки не приймуть відповідні закони, що захищатимуть інтереси українців. Про це в ефірі одного з загальнаціональних каналів заявив представник групи «Воля народу», член аграрного комітету ВРУ Сергій Лабазюк.

“Не може запрацювати ринок землі без відповідного закону, який сьогодні не прийнятий. Ми зможемо говорити про поетапне введення ринку землі, якщо буде виконана інвентаризація землі, створенні і забезпеченні умови придбання землі для малих і середніх фермерів. Але ключове для нас – зберегти землю у власності українців. І однозначно дати можливість прозорого доступу до ринку землі нашим вітчизняним виробникам. Щоб не сталося так, що прийдуть іноземці, скуплять землю за безцінь і зроблять людей кріпаками”, – заявив він.

За словами С. Лабазюка, сільське господарство – одна зі стратегічних галузей, що стабільно поповнює бюджет. “Сільське господарство є ключовим у створенні робочих місць і надходжень до бюджету. За останні роки сільське господарство, незважаючи на все, зростало. Якщо ми введемо ринок землі, не забезпечивши можливості, не передбачивши ризики, то можемо втратити не тільки робочі місця, а й надходження до бюджету. До цього питання потрібно підходити обережно не лише політично, але й з точки зору економіки”, – наголосив парламентар.

Також С. Лабазюк пояснив, чому відповідні закони приймають так повільно у парламенті. “В аграрному комітеті напрацювань багато законопроектів. На жаль, погоджувальна рада не завжди чує аграрний комітет, куди ми подаємо пропозиції. Навіть на «аграрний день» наші законопроекти або не ставлять на порядок денний, або ставлять не в першу десятку, а далі. Відповідно, не доходив час для розгляду або провалювали. Але є успішно прийняті проекти, наприклад, дерегуляція, яка вже сьогодні запрацювала і дає позитивні кроки для галузі”, – додав нардеп.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Цей нардеп буде робити все аби не дай бог якимось чином ці нововведення щодо ринку землі не торкнулись його бізнесу.
    Всі ці його балачки надоїли конкретно. Коли цього нардепа притягнуть до відповідальності за голосування закону від 16 січня 2014р., після чого почався відстріл людей у Києві.

  2. Дивно чути таке від людини, бізнес якої полягає в привласненні чужих земель

  3. Ключове для нас – зберегти землю у власності багатих українців, дуже багатих українців

  4. ……сирожа снова гонит….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.