Свиноферма зі Старокостянтинова отримала 250 тис. грн поворотної компенсації з обласного бюджету

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук виділив 250 тис. грн ТОВ “Подільський бекон” на компенсацію наслідків від спалаху Африканської чуми свиней.

Відповідне розпорядження прийнято 13 лютого.

Кошти виділено з резервного фонду обласного бюджету на поворотній основі.

Окремо департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації доречно затвердити графік повернення коштів ТОВ “Подільський бекон” до бюджету.

Як відомо, 13 листопада 2016 року у селі Воронківці Старокостянтинівського району на свинофермі ТОВ “Подільський бекон” зафіксований спалах Африканської чуми свиней.

У результаті було спалено 7,5 тис. голів тварин.

Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – контагіозне вірусне захворювання свійських і диких свиней. Для людини вірус АЧС небезпеки не несе. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів`я хворих свиней гине. Вірус знищується виключно шляхом нагрівання до високих температур.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. 7,5 тис. спалено голів свиней і 250тис.грн.???? Оце держава допомогла!!!!!!!

    • Це ще й не допомога. Читайте уважно, їх повернути треба буде

    • наскільки я знаю – від цієї чуми постраждали також інші райони області… цікаво -гроші їм виділили чи ні…чи може лише “малій батьківщині ” голови ОДА положено допомагати…

  2. свині вивезли продали…. потім ще й 250 отримали хахаха!!
    а чорний вогник горів для відводу очей! Все продумано ….!

  3. Эти гады страховку получили, а свиней специально уморили чтобы цена на мясо не падала. Так что пацаны свое бабло сняли, а лохам про чуму рассказали. Так же и в Полонном провернули.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.