Віталій Олуйко підготував звернення від депутатів Хмельницької облради до Уряду про скасування субсидій

Віталій Олуйко вважає, що існуючу систему субсидій потрібно негайно ліквідувати. Вона паразитуюча, популістська і зовсім не виховує в украінців бажання економити. Тому на на чергову сесію обласноі ради підготував звернення до Уряду.

У зверненні говориться, що «по Україні величина субсидій за 2016 рік складає 52,6 млрд. грн., в основному за газ (незначні кошти йдуть на покриття витрат на електроенергію, воду, каналізацію, інших), 1,6 млрд. грн. було передбачено готівкою для відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. По Хмельницькій області відповідно 2,1 млрд. грн. і 59,3 млн. грн.

Якщо, до прикладу, сім’я проживає в приватному будинку площею 120 кв.м, то споживає природний газ, з урахуванням навіть найбільш холодних місяців, в межах 250-300 куб. м на місяць. Але при оформлені субсидії держава сплачує споживання газу на дане домоволодіння до 500 куб. м на місяць.

Виникає питання. Навіщо? Що має спонукати таку сім’ю взагалі економити газ, тепло, якщо на рахунок облгазу надійшли кошти еквівалентні 500 куб. м. газу на місяць? Люди палять газ, відкривають вікна, двері (щоб на наступний опалювальний період не знизили норми споживання).

Вважаємо, що субсидію необхідно нараховувати за фактом споживання. Спалив певний обсяг газу, держава визначає обов’язкову плату яку має сплатити споживач, а решта компенсується субсидією, а не виділяти наперед кількість газу, яка може бути використана, а може і ні».

«Призначення субсидій у нашій державі, для людей це плюс. Але постає питання. Це що назавжди? В світі немає практики, що паливно-енергетичні ресурси безкоштовно надавались назавжди. Комусь, колись потрібно буде це змінювати, а ще гірше – відбирати від людей, адже їх більше 20 млн.

Якщо нинішній безробітний, той, який дійсно ніде не працює і не хоче працювати, а отримує субсидію, то чи захоче він шукати будь-яку роботу, коли держава за нього сплачує комуналку».

2323

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 40

  1. Питалися яка температура при споживанні 300 кубівпри площі 80, + 14 .
    Олуйкові що, грошенят накрав він і за тисячу спокійно заплатить , Це його зла завидка взяла він платить тим що в людей вкрав . То нехай ще пенсіонер платить по повній . А оці що так підтримують холуйків тоже не бідові , просто їх глисти мучать що пенсіонери ,низькокваліфіконі працівники отримують субсидію , а вони свої віли тепер за свій рахунок утримують . Увірвалось .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.