КВУ: у роботі губернатора Корнійчука недостатня протидія корупції і відсутність втілення стратегії розвитку регіону

Комітет виборців України вважає, що у роботі голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука присутня недостатня протидія корупції в області і спостерігається майже повна відсутність результатів з втілення стратегії розвитку регіону та відсутність прогресу у розвитку туристичного напряму і екологічних ініціатив.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Такі оцінки потрипили до «Рейтингу діяльності голів ОДА за 2016 рік», яку оприлюднив сайт КВУ.

Поміж іншого, на думку експертів, в області мали місце cкандали щодо оприлюднення декларації голови ОДА, в якій йому надавалася матеріальна допомога з безробіття, хоч він є забезпеченою людиною. Критику також викликало встановлення турнікетів з охороною на вході в приміщення ОДА.

Щодо успіхів регіону відзачено зменшення рівня безробіття населення. У січні-вересні 2015 року по області нараховувалося 56 тис. безробітних осіб, а за цей же період 2016 року ця цифра зменшилася до 51,9 тис. осіб.

Область також продемонструвала високі результати за зростанням індексу обсягу сільськогосподарського виробництва. У 2016 році продукція сільського господарства зросла до 107,5% (по Україні 106,1%). Таких результатів вдалося досягнути завдяки галузі рослинництва (114,2% до минулорічних показників). Водночас темпи зростання індексу реальної заробітної плати є одними з найповільніших в Україні. Також область посідає одне з останніх місць за показниками зростання доходів місцевих бюджетів.

Крім цього, Комітет виборців високо оцінив підтримку зі сторони ОДА реформи децентралізації. Так, Хмельницька область є одним із лідерів в Україні за кількістю об’єднаних громад.

Іще позитивні відгуки отримала діяльність ОДА в частині забезпечення ремонту доріг в області та модернізації закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Декомунізація також була високо оцінена експертами.

Загалом, за підсумками 2016 року Корнійчук посів 15 сходинку рейтингу.

Дані КВУ

Дані КВУ

Експерти КВУ наголосили, що небажання Олександра Корнійчука йти на компроміси та налагоджувати діалог з громадськістю стане однією із причин зниження його рейтингу у майбутньому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 29

 1. бо він балакати не вміє…й читати теж… тому й такі справи…
  та від нього та його посади толку нема… які там досягнення???? зменшення безробіття??? не смішіть то населення імігрувало на заробітки от й все..а вони списали на зменшення безробіття))) десь вони робочі місця створили???? де??? хто???децентралізація до сраки …а дороги? дороги лабазюк ложить-які розлазяться вже…
  то в підсумку результатів нуль у Корнійчука й все це не його заслуги….
  на цій посаді має бути інша людина!!!!

  • Та не ображайтесь так. Все в купу звалили. В країні ситуація важка ясно. Але область керована і добре. Та й мужик Корнійчук досить нормальний.

 2. Лучше вообще эту должность сократить вместе с замами, а их зарплату бабушкам в селе раздать.

 3. Вище керівництво держави вже визнало, що людина не має бігати інстанціями і збирати довідки, які до завершення процедур часто вже втрачають чинність. Може вже час створити єдину базу даних усіх електронних реєстрів міністерств та відомств з автоматичним наданням запитуваної інформації? Про зрушення у сфері впровадження інструментів е-урядування http://www.minregion.gov.ua/press/news/servisi-e-government-mayut-dopomogti-v-pershu-chergu-novostvorenim-otg-zubko/

 4. Слабак

 5. Тра прийняти парочку програм, от тоді і заживем! Ні, вірніше – зажируєм! Доречі, хтось рахував членів КВУ, які паралельно є членами ВО “Свобода”? просвітлюю : у них там більше, ніж кворум.

  • ВО Свобода вона кругом. І КВУ окупували і рейтинги замовні малюють. А Харків і Львів за 1 і 2 місце їм заплатили. По любе!

   • 100% ці піндоси влізли всюди, от тільки в Європу з вашим Бандерою вас не пустять

 6. КВУ ніколи не був об єктивним. Видає інформацію під замовника. Вони вже давно не є представниками виборців. Просто відпрацьовує гроші. Давно в них розчарований. Там ніколи не було не те що фахівців, а просто хоч трохи грамотних людей.

  • і хто з там такий безграмотний і не об”єктивний, шановний представник виборців? Просвітіть

 7. Все нормально! Головне децентралiзацiя! Будуть вкладами кошти в iнырка структуру-тодI буде туризм. Поiхали якось по областI з друзями,а туалетiв не знайти. Стидно було всю дорогу,готелiв нема. Дайте своiх пару мiльонiв I все буде чудово!

 8. Не, ну это уже полный абзац! Ананимы! А где вы сидите? Не в одном ли кабинете на площади?

 9. ну незнаю шо там керовано…ним керують з банкової ..бо вони його пропхали… або гереги бо вони його лобіювали.. а тепер він їм неугодний став …
  сміття львівське по області розкидають а він наче не може з тим боротись…
  ой…

 10. Дуже красномовне фото – присутність інтелекту на чолі вражає …

  • Нормальне обличчя, нормальне фото. Я до нього відношусь теж нормально. Створив робочі місця, платить людям зарплату, просто людям допомагає.

  • Ну, Вы, мадам и физиономист!

 11. ПРО ЯКУ ПРОТИДІЮ КОРУПЦІЇ МОЖНА ГОВОРИТИ В ПОЄДНАННІ З КОРНІЙЧУКОМ!!!! ЯКЩО В 2012 РОЦІ МАЙЖЕ ВСЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНА НЕ ОТРИМАЛА ЗАРОБЛЕНІ КОШТИ НА ВИБОРАХ ВІД “УДАРу”….він тоді пройшов по списку в нардепи … добре збагатився …потім ще допомогу від держави отримав………а збіднілі люди до сьогодні чекають свої кровно зароблені грошенята!!!! БОРГИ ТРЕБА ПОВЕРТАТИ!!!

  • Важко повірити шо за вибори не розсчитались. В нашому штабі тоже бігала одна все казала шо заробила більше а їй заплатили мало хотя заплатили стілько на скілько домовлялись. А шо вже вибори скоро? Мо знов візьмут на роботу?

   • А ну-ка, еще немножко почирикай – и мы тебя вычислим.

   • ” неверующий фома” —акції протесту “екс – УДАРівців” тривали протягом всього 2013 року…. місцеві ЗМІ іх висвітлювали….списки людей можеш взяти в НІНИ БЕНЮК (по ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ) та в ГАЛИНИ ГУЛКО (по ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ) …. УЗАГАЛЬНЕНИЙ СПИСОК В ЕКС-КЕРІВНИКА ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ АБО В ВАСИЛЯ КУЙДАНА … А ТИХ ХТО ВМІЄ ПРАЦЮВАТИ ОБОВ*ЯЗКОВО ВІЗЬМУТЬ НА ВИБОРИ !!!!! ЗА НАС НЕ ПЕРЕЖИВАЙ !!!!

  • краще як загородній! А то Загородній тільки квартири і ауді скуповує

 12. передивився всі матеріали, корупційних скандалів не знайшов. якась прикра неточність. уточніть чия помилка.

 13. Наша область аграрна, має великі перспективи в напрямку забезпечення продуктами. Я за те щоб на нашій землі господарювали наші земляки. Вони бережуть рідну землю, не занепащують її, плекають. Якщо в них виходить працювати треба тільки радіти. А ми клюємо одне одного, жеремо, а потім хочемо жити в гарному суспільстві. Треба позбутись цих поганих якостей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.