Минулого року в області здали в експлуатацію 4,8 тис. квартир

Минулого року прийнято в експлуатацію 404,8 тис.м2 загальної площі житла, що на 13,6% менше, ніж у 2015р. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

Майже дві третини (65,6%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 34,3% – в одноквартирних будинках та 0,1% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів обласний центр – 254,3 тис.м2 загальної площі, або 62,8 % загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію 4,8 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 80,0 м2 загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 138,9 м2, у міських поселеннях – 75,4 м2 загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 14,5 тис.м2, що на 43,7% менше порівняно з 2015р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію учбово-лабораторну будівлю вищого навчального закладу на 328 м2 загальної площі, школу-дитячий садок на 26 місць, дошкільний заклад на 30 місць, лікарню на 60 ліжок, пункти медичного обслуговування на 115 відвідувань за зміну та спортивні зали тренувальною площею 1451 м2.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Крім того,що влада брала взятки за усякі дозвільні та інші документи – вона ніякого відношення до цих 4.8 тис квартир не має!!! Це побудували за людські гроші приватні структури.

    • На жаль, значна кількість об’єктів (житлового призначення, в т.ч. – усілякі квартали, та інших), які на даний час будуються в Хмельницькому, наХмельниччині та і по всій Україні, споруджується з суттєвими порушеннями, як юридичними (наприклад: невідповідність цільового призначення земельних ділянок, на яких вони розташовуються, зокрема – в рекреаційних зонах; будівництво за т.н. «договорами суперфіцію» тощо), так і технічними (заміна на більш дешеві матеріали, які не відповідають відповідним вимогам; недовкладення матеріалів; «спрощення» конструктивних рішень та т.п.). Взагалі, будівництво житлових будинків за договорами т.з. «суперфіцію» «третіми особами» через «других осіб» (а «таких» будівництв зараз більшість у м. Хмельницькому), юридичних чи фізичних, не має значення, є принциповим порушенням чинного земельного та «будівельного» законодавства. Тобто, особи (юридичні чи фізичні), які за іншими договорами (пайової участі чи якимісь іншими), які по суті, є імплемінтаційними (похідними) від «перших» вказаних мною договорів (про що, завичай, з «відповідних міркувань» у цих «других» договорах не вказується), суттєво ризикують своїми немалими грошима, а саме, якщо «перші» договори через їхню невідповідність законодавсту будуть скасовані, то згадані «другі» договори будуть юридично нікчемними (недійсними / нечинними). І, як наслідок, право власності на отримане в «таких» житлових будинках житло, може бути скасоване (визнане недійсним). А потім, шукай винних і вкладені гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.