На Хмельниччині у січні інфляція становила 1,2%

На споживчому ринку Хмельницької області в січні 2017 року порівняно з груднем 2016 року ціни зросли на 1,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої збільшилися -на 1,6%. Суттєво (на 12,9%) подорожчали овочі. На 6,3–2,3% підвищилися ціни на яловичину, сири, фрукти, маргарин, сметану, молоко, кисломолочну продукцію, сало, на 1,6–0,8% – на хліб, продукти переробки зернових, свинину, цукор, кондитерські вироби з цукру та борошна.

Водночас на 3,9–0,8% подешевшали яйця, оливкова олія, кава.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшилися на 0,9%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,5%. У той же час дещо знизились ціни на алкогольні напої (на 0,1%).

Одяг і взуття подешевшали на 1,9%, з них взуття – на 2%, одяг – на 1,9%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося за рахунок зростання вартості товарів та послуг з утримання та ремонту житла на 1,3%.

У сфері охорони здоров’я зростання цін становило 0,8%, що зумовлено збільшенням вартості послуг лікарень та амбулаторних послуг відповідно на 2,2% та 1,7%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 3,4% спричинено подорожчанням автомобілів на 5,0%, транспортних послуг – на 4,1%, палива та мастил – на 2,7%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,1%, що пов’язано з підвищенням абонентної плати за користування мережею Інтернет на 4,3%.

Через збільшення плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 15,2% послуги освіти подорожчали на 1,7%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. хочуть зробити нам “КАПЕЦЬ”–одним словом… реальність є ще гіршою ..ніж статистичні дані..страшно дивитися як наші українці риються в уцінених товарах ( до речі- вже не тільки пенсіонери…)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.