До формування нової Громадської ради при Хмельницькій ОДА недопустили 56 організацій

Ініціативна робоча група відсіяла 56 громадських організацій у процесі підготовки до установчих зборів громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації.

Перелік цих організацій є у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”.

Основними причинами відмови були невідповідність документів та неусунення невідповідності поданих документів ГО вимогам, які прописані у Типовому положенні про громадську раду, затвердженого постановою КМУ від 03.11.2010 року №996.

Серед тих, хто опинилися за бортом процесу, діючий голова Громадської ради при ОДА Алім Міщук і його ГО «Підприємці Поділля», Лариса Мельник та ГО «Хмельницький майдан», Ігор Огороднік з ГО «Хмельницький кредитний майдан», Михайло Худзик – відокремлений підрозділ ГО «Державницька ініціатива Яроша» у Хмельницькій області, Сергій Скоробагатий – Хмельницький окремий козацький курінь ім. І. Нечая Українського козацтва.

У коментарі НГП Алім Міщук заявив, що його “викинули” з формування нового складу Громадської ради, за вказівкою голови ОДА Олександра Корнійчука. Натомість громадський діяч прогнозує перезавантаження іншого органу – Ради “Майдану” з метою посилення контролю за діями органів влади Хмельниччини.

В цілому, пройшло 158 організацій, з яких 35 повинні ввійти до складу ГР при Хмельницькій облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 23 лютого відбудуться установчі збори громадської ради при ОДА. Початок о 10 ранку в приміщенні Федерації профспілок області.

Про детальні перепетії довкола відбору громадських організацій читайте на “Незалежному громадському порталі” найближчими днями.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 44

 1. Чи потрібна ця ГР при сьогоднішній якості, чи швидше паскудстві, влади. Швидше НІ, бо справжні викриття нею певних проблем і поради цій владі САМІЙ ВЛАДІ є до лампочки. Але губернатору не погано було б ,щоб хтось( а в даному випадку ГР) створював для нього громадський ОДОБРЯМС, або в крайньому випадку був не притомний і не вякав. Сьогоднішній склад ГР вякав , причому не тільки апелюючи до містечкової влади, а й до Києва, хоч ми прекрасно знаєм ціну тій владі , та їншого механізму в ГР НЕМА. Так от неслухняну пісочницю губер вирішив поміняти на слухняну.

 2. Для цього використав дядя такий механізм:
  = створити своїм розпорядженням повністю підконтрольну ініціативну групу по “виборах” нового складу Це пройшло легко , бо громадських організацій типу “чєво їзволітє” є повно., а ті працівники ОДА що ввійшли в неї взагалі не можуть рипатись , бо полетять з роботи ( про що і були попереджені).
  = організувати захід на установчі збори контрольованих організацій . Причому в кількості , яка б мала більшість. І ця більшість обере потрібних 30-35 чоловік. Щоб створити більшість було вирішено не допустити , шляхом маніпуляцій з документами не підконтрольних чи не зрозумілих для посіпакгубернатора ( Вікіпедія), організацій. На зборах буде організоване ШОУ ДЕМОКРАТІЇ яке має посадити в пісочницю слухняних діток. Для цього буде або таємне голосування за вже визначених осіб, або в наглу голосування руками по бумажках з назвами осіб, або буде реїнкарнований Чечетов , котрий буде своїм прикладом показувати тим ,що в темі як і за кого голосувати ( вибір варіанту залежить від смекалки організатора шоу). Решта учасників будуть використані в ролі декору і лохів.

 3. == Щоб відфільтрувати надлишок непідконтрольних організацій, щоб гарантувати результат ШОУ , зумисно прий мались документи без паревірки наявності переліку відповідних бумажок. Причому приймались по переліку , який прописаний в Положенні про громадську раду при Хмельницькій ОДА а потім фільтрувались по Типовому положеню, юристами ОДА. Доступ до документів перші три дні після подачі мали лише люди з ОДА і в результаті цих маніпуляцій в чужих для влади ГО виявився некомплект документів. Ось так , малята. Так що хавайте тут коменти ананімних ботів губера. Далі буде. Обов’язково.

  • Алім,от ти тут розпинаєшся про дермократію.А що конкретно зробило те збіговисько пастухом якого був ти? А нічого,окрім пліток ,скандалів та брехні на своїх апонентів.Постійно висмоктував з пальця дрібязкові проблеми і потім робив вигляд,що героїчно їх долав.Те що ти язиком навчився пашталакати не гірше Ляшка знають всі,так що те що ти тут намагаєшся втлумачити іншим не є переконливим.Так що давай но іди на відпочинок і не підбурюй інших,тим паче що авторитетик твій практично рівен нулю

  • Алим, вы были в этой раде, и какой результат? пошибуршили на счет турникета. мелким кражам по возмущались, какие то шкурные интересики пробывали двигать. Сами же признаете что ничего не решали, ни на что не влияли. Шумели, задалбывали, крали время на разглагольствования, шоу юродивых и кликуш устраивали, если и звали кого то, то только критиковать. У нормального человека, который не ввязывается в политику, побыв на одном собрании рады- мозг чуть не вынесся. Вообщем вам нужен был статус- Алим верховода Рад))) Визитки небось понаделывали)))

  • Оди словесного поносу….більше ні на що воно не здатне

 4. Алім- МУДАК

 5. Особливо цікаво як директори шкіл музеїв та бібліотек що є в списку контролюватимуть своїх вищих чиновників. Сміх та й годі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.