В Україні 700 комунальних ЗМІ підуть на роздержавлення

Близько 700 комунальних друкованих засобів масової інформації в Україні сьогодні потребують реформування.

Про це під час конференції «Сприяння поінформованості: Розвиток мережі 54 інформаційних пунктів НАТО в обласних універсальних наукових бібліотеках та бібліотеках державних університетів Україні» в Києві повідомив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак, передає “Урядовий портал”.

«В Україні ще залишається близько 700 комунальних журналів та газет. Це видання, засновниками яких є органи місцевої державної влади чи центральні органи влади. Роздержавити саме цей спектр друкованих ЗМІ, що, очевидно, є вимогою європейських інститутів, покликаний закон про реформування державних друкованих засобів масової інформації», – сказав він.

Нагадаємо, Держкомтелерадіо України підготував проект закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і вніс його на розгляд Уряду.

Ним пропонується визначити пріоритетне право трудового колективу редакції на вибір способу реформування, яке, в свою чергу, відбуватиметься у два етапи. Перший – так званий «пілотний» проект – передбачає добровільну участь редакцій у реформуванні впродовж 3 років. Також законопроект вирішує питання передачі власності майна ЗМІ, приміщень, соціальних гарантій журналістів тощо.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Імідж газети відчутно підриває її неграмотність

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.