Томенко просить Генпрокурора перевірити законність оподаткування громадян, які запровадила “влада від Бога”

Народний депутат від ВО “Батьківщина” Микола Томенко звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням оскаржити рішення Хмельницької обласної ради від 17 травня 2012 року,  як незаконне, оскільки, “мова йде про те, що керівництво Хмельницької області вирішило ввести додаткові місцеві збори та податки для громадян за збір у лісах грибів, ягід, горіхів”.

Про це повідомляє персональний сайт політика.

На його думку, вичерпний перелік місцевих та загальнодержавних податків і зборів визначається Податковим кодексом, який затверджується Верховною Радою України.

“Така логіка дій від місцевого голови ОДА (подання на сесію облради робив губернатор Ядуха – НГП) не є дивною. Адже він на сьогодні прославився тим, що його родина та близькі до нього люди масово беруть в оренду озера на території області. А тому тепер, за логікою речей, очевидно, вирішили, що ліси, гриби та ягоди – це власність влади Хмельниччини, якою вона може користуватися безкоштовно, а всі інші – за гроші”, – зазначив М.Томенко.

“Такі дії пояснює і той факт, що голова Хмельницької ОДА сумновідомий своїм переконанням, що нинішня «влада – від Бога». А тому стає зрозумілим, що за таким переконанням, той, хто представляє Януковича (тобто «Бога») на території України, може все», – додав бютівець.

ставки збору

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.