Хмельницькі депутати голосуватимуть на сесіях за себе і за того хлопця

Депутати Хмельницької міської ради відмовилися від персонального голосування на пленарних засіданнях сесії міськради.

За це рішення сьогодні проголосували 45 місцевих обранців, більшість – депутатів ВО “Батьківщина”.

Місцеві слуги народу не виявили бажання підтримувати зміни до пункту 1.3 регламенту міської ради, якими пропонувалося: “Депутат голосує особисто та виключно персональною карткою. Передача персональної електронної картки для голосування іншим депутатам і голосування декількома картками забороняється”.

Також депутати не підтримали й внесення змін до пункту 1.4 регламенту: “депутат може, у разі необхідності, достроково залишити пленарне засідання сесії, письмово попередивши головуючого на засіданні через секретаріат сесії”.

рішення-міськради

Депутат-бютівець Володимир Швець пояснив, чому голосував проти цього рішення. “На 22 сесії зі мною стався такий випадок. У мене не працювала основна картка і запасна для голосування. Якщо ми приймаємо пункт 1.3 зі словом “виключно” персональною карткою, то я не мав би можливості тоді голосувати на сесії. Якби слова “виключно” не було, я підтримав би рішення”.

Депутат від Партії регіонів і голова постійної комісії з питань регламенту Людмила Бесєда після голосування по цьому питанню поставила колегам риторичне запитання: “То що будемо голосувати один за одного?”

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.