Ядуха не в курсі, що його партійний соратник викрадав картки для голосування

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Голова Хмельницької ОДА і керівник фракції Партії регіонів у Хмельницькій облраді Василь Ядуха не поінформований про факт викрадання карток для голосування депутатом облради від ПР Михайлом Войтюком на останньому пленарному засіданні 19 червня.

Про це у коментарі “Незалежному громадському порталі” сказав сам Ядуха.

“Це нереально! Ніхто до мене, як голови фракції ПР, не звертався щодо неправомірних дій когось з моїх однопартійців. Щоправда, можливо, десь опустив цей момент. Ми з ним (Войтюком – НГП) попрацюємо, і, якщо такий випадок мав місце, він більше не повториться”, – запевнив губернатор.

“На минулому засіданні фракції Партії регіонів ми порушували питання про персональне голосування на сесіях і постійних комісіях обласної ради. Наших 8 депутатів отримали зауваження з цього приводу. Я наполягатиму на тому, щоби депутати з Партії регіонів максимально були присутні на пленарних засіданнях, а звідси питання голосування один за одного відпаде. Також запропонував колегам-депутатам, які не бажають ходити на сесії і комісії, добровільно відмовитися від мандата”, – додав В.Ядуха.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Михайло Войтюк 19 червня під час сесії облради вдався до карткової афери.

Перед реєстрацією місцевих обранців у нього в руках були картки для голосування депутатів з інших фракцій, які на сесію не прийшли. Зокрема, це картки Петра Іващука, Володимира Шуляка (обоє з фракції Народної партії) і бютівця Валерія Мурзи. Далі ці картки шляхом “кнопкодавства” голосували за проекти рішення сесії.

Натомість, за словами бютівця В.Мурзи, на момент голосування в облраді він перебував у київському аеропорті “Бориспіль”.

Пізніше у Хмельницькій обласній раді визнали, що депутат-регіонал, заступник голови обласної організації Партії регіонів Михайло Войтюк незаконно заволодів карткою для голосування відсутнього бютівця Валерія Мурзи на пленарному засіданні сесії облради 19 червня.

Про це йдеться у розпорядженні голови облради Миколи Дерикота від 21 червня.

“У голосуванні взяла участь електронна картка депутата обласної ради Мурзи В.Г., який не був присутнім на пленарному засіданні. З цих підстав результати голосування електронною карткою вказаного депутата підлягають вилученню з протоколу засідання ради”, – говориться в офіційному документі.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.