Хмельницьке “Динамо” поступилося у Кубку України з футболу Хмельницьке “Динамо” поступилося у Кубку України з футболу

Хмельницьке “Динамо” поступилося в другому етапі 1/16 Кубку України з футболу краматорському “Авангарду” з рахунком 0:2. Як повідомляє сайт ua-football.com, матч… Далі »

У липні в області найбільше подорожчали цукор, рис, яйця, подешевшали – фрукти і овочі У липні в області найбільше подорожчали цукор, рис, яйця, подешевшали – фрукти і овочі

На Хмельниччині у липні цього року відчутно (на 8,3–18,8%) зросли ціни на цукор, рис, яйця порівняно червнем. Про це повідомляє… Далі »

Дерикот скликає сесію Хмельницької облради на 12 вересня Дерикот скликає сесію Хмельницької облради на 12 вересня

Голова Хмельницької облради Микола Дерикот скликає сімнадцяту сесію обласної ради на 12 вересня. Як повідомляє офіційний сайт облради, на порядок денний… Далі »

Вибілювач двох “святих” Вибілювач двох “святих”

Людина влаштована так, що не може безжалісно відкинути минуле. Вона з пієтетом згадує дитинство, босоноге і важке, але ніколи не… Далі »

У Хмельницькій області низька закупіальна ціна на бички і телички – Азаров У Хмельницькій області низька закупіальна ціна на бички і телички – Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров незадоволений ціновою політикою у низці областях щодо закупівлі у населення молодняка великої рогатої худоби. Таку думку він… Далі »

“Кернел” знайшов покупця на Хмельницький хлібокомбінат – ОДА “Кернел” знайшов покупця на Хмельницький хлібокомбінат – ОДА

Агрохолдинг Kernel завершує переговори щодо продажу Хмельницького хлібокомбінату “Стіомі-Холдинг”. Про це повідомив заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Галищук на прямій телефонній… Далі »

У Старокостянтинові ремонт каналізаційного колектора “з’їсть” 11 млн. грн з міського бюджету У Старокостянтинові ремонт каналізаційного колектора “з’їсть” 11 млн. грн з міського бюджету

Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Водоканал” за результатами тендера 25 липня уклало угоду з ТОВ “Альфа-газ” (м.Старокостянтинів) на реконструкцію каналізаційного колектора на… Далі »