Подолати “совок” Подолати “совок”

Святкуючи 22 річницю Незалежности, природно замислитися про наше буденне життя, його проблеми і негаразди. 22 роки тому ми здобули, без… Далі »

Банк “Аваль” і аптеку “Арніка” запідозрили у недобросовісній конкуренції Банк “Аваль” і аптеку “Арніка” запідозрили у недобросовісній конкуренції

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМК рекомендувало ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» і ТОВ „Арніка” припинити дії з ознаками недобросовісної конкуренції. Про… Далі »

Табалови перепрофілюють “Хмельницьку маслосирбазу” Табалови перепрофілюють “Хмельницьку маслосирбазу”

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха повідомив, що нові власники ПрАТ “Хмельницька маслосирбаза” мають намір перепрофілювати. Про це очільник краю заявив… Далі »

Конкурс безробітних на одне робоче місце у Городоцькому районі побив рекорди – 287 осіб при середньообласному – 17 Конкурс безробітних на одне робоче місце у Городоцькому районі побив рекорди – 287 осіб при середньообласному – 17

Навантаження зареєстрованих безробітних Хмельницької області на одне вільне робоче місце (вакансію) збільшилося з 14 осіб на кінець червня 2013р. до… Далі »