Табалови перепрофілюють “Хмельницьку маслосирбазу”

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха повідомив, що нові власники ПрАТ “Хмельницька маслосирбаза” мають намір перепрофілювати.

Про це очільник краю заявив на прямій телефонній лінії з громадянами у вівторок.

“Вони (власники – НГП) планують випускати продукцію під власним брендом, особливо молоко, у скляних пляшках. “Хмельницьку маслосирбазу” очікує модернізація та приведення виробництва до відповідних стандартів якості”, – сказав губернатор.

За його словами, після купівлі Табаловими хмельницького підприємства скарг від працівників не надходили, заробітна плата виплачується вчасно.

“Приблизно місяць тому я спілкувався з молодшим Табаловим. Він запевнив, що масловирбаза надалі розвиватиметься”, – наголосив В.Ядуха.

Як повідомляв НГП, на початку весни “Хмельницька маслосирбаза – один з найбільших виробників молокопродуктів у Хмельницькій області (700 працівників, 200 видів продукції під ТМ «Вершковий рай», щорічна виручка – більше 220 млн гривень) – змінила власників.

Нові власники хмельницького підприємства – чотири кіровоградських ТОВ, кожне з яких оформило у своїй власності рівно 24,5% акцій.

Кілька нових акціонерів «Хмельницької маслоросирбази» («Житній урожай», «Добре молоко») володіють частками в черкаському і кіровоградському хлібокомбінатах, що входять до холдингу «Формула смаку». До виборів його очолював Табалов-молодший.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.