“Золоті” підручники від “табачного” міністерства “Золоті” підручники від “табачного” міністерства

Половину з півмільярда гривень на підручники Міносвіти за останні роки отримали дві фірми, пов’язані з найвідповідальнішими клерками Дмитра Табачника. Ми… Далі »

Участь Тимошенко у виборах – найстраніший сон Януковича (думки експертів) Участь Тимошенко у виборах – найстраніший сон Януковича (думки експертів)

На думку експертів, лідер опозиції Юлія Тимошенко, попри ув’язнення, зберегла вагомий  авторитет у суспільстві, в опозиції, в Європі та грає… Далі »

У Сімашкевича підрахували перший зиск від платного проїзду через Замковий міст У Сімашкевича підрахували перший зиск від платного проїзду через Замковий міст

Протягом 1-12 серпня від платного проїзду через пам’ятку національного значення – Замковий міст, що з’єднує Кам’янець-Подільську фортецю зі Старим містом, надійшло 150… Далі »

Земельник-хабарник знайшов 100 тис. грн, щоб не сидіти під вартою Земельник-хабарник знайшов 100 тис. грн, щоб не сидіти під вартою

Посадовець Держземагентства в Ізяславському районі, якого затримали за хабарництво, відкупився від сидіння під вартою. Як повідомила “Незалежному громадському порталу” керівник прес-служби обласної… Далі »

Старокостянтинівський підрядник “натендерив” на зловживання у розмірі 200 тисяч Старокостянтинівський підрядник “натендерив” на зловживання у розмірі 200 тисяч

Стосовно ПП “Строй-Сервіс-999″ (Старокостянтинів) відкрите провадження за статею 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання… Далі »