Напруги з санаторними путівками для інвалідів немає Напруги з санаторними путівками для інвалідів немає

Літо – пора відпочинку. Актуальним постає питання забезпечення осіб з інвалідністю  санаторно-курортним лікуванням. Протягом першого кварталу 2013 року забезпечено санаторно-курортними… Далі »

За останні три роки у сільському господарстві Хмельниччини мінімальний ріст – лише 0,1% За останні три роки у сільському господарстві Хмельниччини мінімальний ріст – лише 0,1%

У січні-липні обсяг сільськогосподарського виробництва Хмельницької області порівняно з січнем-липнем 2012 р. виріс на 0,1%, у т.ч. на сільськогосподарських підприємствах… Далі »

Герега хоче відновити поїзд, який курсував через його округ Герега хоче відновити поїзд, який курсував через його округ

Народний депутат України від Партії регіонів (192 виборчий округ) Олександр Герега зареєстрував проект Постанови про відновлення руху пасажирського потяга № 627К… Далі »

У Хмельницькому мають намір виставити на торги чотири земельні ділянки У Хмельницькому мають намір виставити на торги чотири земельні ділянки

Депутати Хмельницької міської ради мають намір виставити на торги чотири земельні ділянки. Відповідний проект рішення виноситься на чергову сесію міськради, яка… Далі »