Герега хоче відновити поїзд, який курсував через його округ

Народний депутат України від Партії регіонів (192 виборчий округ) Олександр Герега зареєстрував проект Постанови про відновлення руху пасажирського потяга № 627К сполученням Київ-Хмельницький-Ярмолинці-Городок-Гусятин, № 640 Гусятин-Городок-Ярмолинц-Хмельницький-Київ.

Про це повідомляється на сайті ВР.

У пояснювальній записці до проекту зазначено, що Державна адміністрація залізничного транспорту України в новому графіку руху пасажирських потягів скасувала курсування пасажирського потяга Гусятин-Городок-Ярмолинці-Хмельницький-Київ.

“У зв’язку з відміною курсування групи вагонів з окремим локомотивом сполученням Гусятин – Хмельницький центральна частина Західної України залишилась фактично паралізованою. Це стало причиною обмеження пересування і становить незручність для багатьох мешканців населених пунктів України. Таке реформування призвело до суттєво обмеження можливості населення регіону добратися до місця їхньої подорожі в найбільш прийнятних для них час і за найбільш прийнятну ціну, а інколи ставить під питання саму можливість поїздки”, – вважає нардеп.

За його даними, мешканці Хмельниччини неодноразово звертались до державних органів з проханням вирішити питання відновлення руху поїздів, але питання залишається відкритим.

“Ситуація, що склалась на Хмельниччині щодо руху вищезазначених поїздів демонструє нехтування інтересами громадян”, – резюмує Герега.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А в якому стані там колія? Хто знає? Особливо в районі ст. Закупне…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.